Dárek pro muže k výročí

Blíží se výročí a Vy nevíte jaký dárek vašemu milovanému muži koupit? Pak právě Vám se může hodit tento článek, který se dárkům k výročí pro muže věnují. Nečekejte ode mně tipy na nejlepší dárek pro vašeho muže, ne že by jsem nechtěl co nejlépe poradit. Ale Vy svého muže znáte mnohem víc. Já jen vím že je to muž a že jej milujete. Vy znáte jeho koníčky, touhy, víte jaký styl života žije. Já zde zkusím nastínit pár tipů, kterým směrem můžete uvažovat a je jen na Vás zdali se těmito tipy budete inspirovat.


Než se dostaneme k slibovaným tipům, chtěl by jsem za všechny muže (sám jsem muž) poprosit. Ženy nesnažte se nás dárky snažit změnit. Dárky se lidé rozmazlují. Dárky jsou taky signálem, jak toho druhého znáte, zdali víte jaké má touhy a přání. Pokud Váš muž není kutil a vy se rozhodnote sami mu koupit nářadí, tak se Vám může stát, že se na onen dárek bude jen prášit. Jinak tomu bude, když víte, že se muž několikrát zmínil, že by už konečně chtěl začít dělat na autě a něco mu chybí. Ono pozorně naslouchat tomu druhému je nejlepší cestou k nákupu toho nejlepšího dárku k výročí. Sice jsem muž a dárek kupuji k výročí své manželce, ale taky to tak praktikuji, během roku si všímám po čem má Hanička touží a například si to nekoupí. Znáte to žena má pět šatů, ale je jasné, že se ji líbí ty nové v obchodě. Rodiný rozpočet zrovna potřebuje peníze někde jinde než v šestých šatech. Ale já z jejího vyjadření touhy mám skvělý tip na dárek. Tím jsem se dostal trošku z tématu, ale snad jsem tím vyjádřil to co jsem chtěl. Zkrátka nejlepší tipy na dárky přináší během roku sám muž. A teď už konečně k slibovaným tipům na dárky pro muže.

Tipy na dárek pro muže k výročí

  • Má li muž nějaký koníček a vy víte, že jej aktivně provozuje, pak máte napůl vyhráno. Koníčky potřebujou neustále něco. Jen ne vždy se přítelkyně či manželka orientuje v mužově koníčku. Nevadí můžete mu koupit například dárkový poukaz do prodejny, kde víte že nakupuje. Je to mnohem lepší, než mu dát čistě peníze. Poukazka přeci jen vymezuje, co se za peníze určené k dárku koupi. U peněz by totiž mohl muž couvnout a prohlásit. Nepotřebuji nové kopačky, raději kupme novou pračku atp….
  • Muži rádi poslouchají muziku, nebo koukají na fotbal nebo hokej. Proto si myslím, že skvělým dárkem pro muže jsou dvě vstupenky na akci o které si myslíte, že by se mu mohla muži líbit a spolu s mužem na onu akci vyrazit. A to i v případě, kdy mužove záliby nejsou vaším šálkem kávy. Vy tam nemusíte jít kvůli muzice, ale kvůli muže kterého milujete. Určitě mu s tímto dárkem uděláte velkou radost a možná že i Vy najdete zalíbení v mužově zábavě.
  • Ne nadarmo se říká že láska prochází žaludkem. Proto dárkem, kterým potěšíte mužové chuťové buňky určitě zabodujete a teď nemám na mysli jen všeobecně romantické večeře při svíčkách, nebo návštěvu restaurace. Určitě muže potěšíte i jídlem, či nápoji které má rád, ale například si jich běžně nedopřává. Například má Hanička ví že miluji karamel. Já si občas něco z karamelu koupím, ale mám strach aby jsem moc nepřibral, tak to nepřehaním, ale pokud jej dostanu, tak jsem za tento dárek vděčný a udělá mi velkou radost.

Těch tipů na dárky pro muže k výročí by jsem mohl napsat mnoho, ale osobně si myslím, že už si s dárkem poradíte. A když už jsme u toho, pokud jde o dárek k výročí tak to znamená, že se stále milujete i po několika letech a tím pádem největší dárek pro muže jste Vy. Proto možná muže, ale nejen jeho potěší, že si na sebe uděláte čas a podniknete například něco co jste podnikali na začátku vašeho vztahu. Pokud máte děti, pošlete je k babičce a konejte. Co takhle si zajít na diskotéku? Do kina? Čas strávený s někým koho mulejete je totiž ten nejkrásnější dar, který tomu druhému můžete dát.

Daruj muži k výročí zážitek na který nezapomene. Pěkný výběr nalezneš ZDE.
Konkrétní tipy na dárky k výročí:

Soukromý let v balónu pro dva – naprosto nejlepší dárek k výročí  na který hned tak nezapomenete. Víc se o tomto dárku k výročí dočtete v tomto článku

Obrázek Designed by Freepik

 

Podobné články:

Dárek k výročí