Nápad na dárek pro muže

Blíží se narozeniny, nebo vánoce a Vás nenapadá jaký dárek koupit pro muže? V tomto problému nejste sami. Každý z nás  potřebujeme inspiraci. Někdo si všímá okolí a všímá si jaké dárky dostal někdo jiný. Jiný hledá inspiraci na internetu. To jsou ty lepší varianty pak tu jsou ty horší.


Někteří lidé se muže na vytoužený dárek muže zeptají. Nebo muži dají peníze, aby si dárek sám koupil. Jenže tím váš dárek okrádate o několik důležitých prvků, které dělají dárek dárkem. První z nich je chvíle překvapení a očekávaní na obou stranách a ta druhá je vyjádřeni toho, jak muže znáte. Dobrým výběrem dárku totiž muži dávate najevo, že jej znáte a dobře víte jaké má touhy a sny.

Nápady na dárky pro muže

O mužích hlavně ženy rádi hovoří, že jsou věčnými kluky a něco na tom určitě je. Muži milují dobrodružství, adrenalin, poznávaní nepoznaného. O svých dobrodružšstvích rádi vyprávějí jak mezi muži, tak v jakémkoliv kolektivu. Tak to může být i s vaším dárkem. Protože můžte muži darovat zážitek. Na trhu je mnoho firem, které zážitky nabízejí. Je jen na Vás odhadnout který zážitek váš muž nejvíc ocení.

    • Nejoblíbenějším dárkem mezi muži bývá tandemový seskok. Tandemový seskok je totiž zážitek o kterém mnoho lidí ví, jenže, když zjísti jeho cenu, tak si jej sám od sebe nekoupí. Ale od toho jsou dárky, aby jsme se dárky rozmazlovali a pokud muž miluje adrenalin, tak pak s tandemovým seskokem u něj zabodujete. Pokud je tento dárek nad váš finanční rámec, tak pak zkuste oslovit další lidi, kteří budou muži kupovat dárek, zdali by se s Vámi na tento dárek nesložili. Určitě budou za váš nápad rádi. Velký výběr tandemových seskoků naleznete zde. Než přejdu k dalšímu nápadu na dárek pro muže, tak by jsem chtěl ještě trošku rozvést tento dárek z pohledu ceny a výkonu. Mnoho lidí odradí uvažovat o zážitkovém dárku a to z důvodů, že je jim líto dát tolik peněz za pár sekund či minut zážitku. Ale vězte že tímto Váš dárek nebude odbyt. O seskoku bude muž hovořit určitě již na oslavách. Pak si jej užije, možne nejen on během samotného skákaní a určitě o tomto dárku bude ještě hovořit mnohokrát potom. Zkrátka silné zážitky se nezapomínají a tandemový seskok je právě onim zážitkem. Samozřejmě ne všem mužům se s tímto dárkem zavděčíté. Někteří muži nemají rádi výšky, jiní neradi létají, další nevyhlédavají adrenalin. Zkrátka je na vašem uvážení, zdali tento nápad na dárek bude slavit úspěch.

 

 

    • Nápadů na zážitkové dárky mám mnoho, jenže mi příjde zbytečné všechny vypisovat. Nevím totiž jaké povahy je váš můž a jaký zážitek by se mu líbil. Pokud chcete nějaký zážitek muži koupit, pak se koukněte například na nabídku firmy Essence. Určtě tam naleznete zážitek, který se bude muži líbit.

 

 

 • Ženy často hodnotí muže mimo jiné i podle toho jak voní. A neznám muže, který by se nechtěl líbit ženám. Tedy znám, ale i ti se chtějí někomu líbit a s vůni zabodují určitě i oni. Někteří muži nepouživají žádný parfém, někteří dokonce ani deodorant. V takových případech můžem od žen slyšet věty. Ten Pepa je celkem pěkný muž, ale smrdí potem … atp. Někteří muži chtějí vonět, jiní ne, nebo necítí potřebu kupovat panské parfémy. U obou skupin dobrým panským parfémem, nebo toaletní vodou zabodujete. Pokud muž dlouhodobě použivá jeden parfém, tak si zkuste o parfému něco zjístit a kupte mu tipově podobný. Pokud žádný nepoužívá, pak je výběr na Vás. Nejprodávanější panské vůně jsou
  .
 • Už jsme zde hovořili o nápadech na zážitkové dárky o voňavých dárcích, můj poslední tip na dárek je tip na věcnou věc. Jde o náramkové hodinky. Mnoho mužů se k nim po letech vrátila. Náramkové hodinky jsou totiž ozdobou, módním doplňkem a mimo to ještě ukazují čas. V minulosti byly hodinky vytlačeny mobily, protože i Ty mají hodiny. Jenže mobil leží někde v kapse a není tak po ruce. Za druhé dnešní hodinky jsou opravdu nádherné. Koukněte sami.

Pokud jste v tomto článku nenašli dostatečnou inspiravi, pak v tom případě si přečtěte Nápady na dárky pro muže