Dárky pro dědečka k vánocům

Dárky pro dědečka k vánocům

Tento článek Vám pomůže vybrat dobrý vánoční dárek pro vašeho dědu. Ono totiž vybírat a kupovat dárek dědečkům není tak snadné. Přeci jen děda už nemá tolik aktivit jak za mlada. Mnohé věci má koupené a pro svou spokojenost toho zase tolik nepotřebuje, ale i přes to jej určitě můžete překvapit nějakým originálním dárkem. Pojďte se na ně podívat.


Tipy na vánoční dárky pro dědu

Několik skvělých tipů na vánoční dárek pro dědu. Možná, že Vás některé tipy překvapí.

Tipy na vánoční dárky pro dědu
Tipy na vánoční dárky pro dědu

Hodinky

Možná že Váš děda nemá hodinky. Nebo má nějaké staré hodinky. Jestli je tomu tak, možná že by jej právě tento vánoční dárek mohl potěšit. Krásné hodinky s velkým ciferníkem, aby na čas viděl. Ale ne zase tak velký, jak dnes nosí mladí muži, přeci jen děda už nejspíš nebude nadšen z těžkých hodinek na zápěstí. Já si myslím, že by se mohly dědovi líbit například tyto hodinky.

vánoční dárek pro dědečka hodinky
vánoční dárek pro dědečka hodinky

Tyto legendární hodinky můžete koupit ZDE.

Nebo nějaké Primky, které určitě váš děda dobře zná z mládí. Primky jsou sice trošku dražší hodinky, ale zase to renomé značky, klasika, dílenské zpracování. To stojí za to.

Oblíbené u starších mužů je například tento model

primky skvělý dárek pro dědečka
primky skvělý dárek pro dědečka

Tyto hodinky doporučuji koupit ZDE.

Módní doplněk je pořád dobrý dárek pro dědečka

Módní doplňky jsou jedny z nejoblíbenějších dárků a to nejen u žen, ale i u mužů a i děda možná nějaký doplněk potřebuje, jen o tom neví.

Zkontrolujte jeho stav peněženky. Možná že se mu jíž rozpadá. Pokud ano, tak máte skvělý dárek k vánocům. Při výběru peněženky doporučuji hledat podobný typ a velikost jakou děda má. Je totiž na tu velikost zvyklý a určitě nebude z nějakého nového typu nadšený. Raději volte podobnou.

Můj tip na dobrou peněženku za super peníz, který musí potěšit každého dědu je tento.

peněženka jako vánoční dárek pro dědečka
peněženka jako vánoční dárek pro dědečka

Tuto peněženku můžete koupit ZDE.

Další skvělým dárkem k vánocům, který můžete dědovi darovat je pěkná kožená kapsa přes rameno, jako je například tato taška

kožená taška přes rameno
kožená taška přes rameno

V tašce bude nosit peněženku, doklady, mobil … . Jak s oblibou říkám v dnešní době i muži potřebují svou kabelku. Tuto můžete koupit ZDE.

Nebo se podívejte jaký má děda deštník. Určitě občas chodí v dešti pod deštníkem a v dnešní době levných či reklamních deštníků má mnoho lidí nic moc deštníky. Které se ohýbají v dešti, jsou potisknuty reklamou, špatně se skládají. Co takhle dědovi dát k vánocům kvalitní plně automatický deštník, jako je například tento deštník.

deštník jako dárek k vánocům
deštník jako dárek k vánocům

Tento deštník doporučuji koupit ZDE.

Zážitek je skvělý dárek k vánocům

Pokud je tvůj děda trošku aktivní, pak možná zážitek by mohl být tím nejlepším vánočním dárkem. Na ojedinělé zážitky se totiž nezapomíná. Co takhle darovat dědovi let v balóně. Sice nepoletí hned na štědrý den, ale určitě si už při rozbalení tohoto dárku budete o tom co jej bude čekat povídat.

Velký výběr různých letů balónem naleznete ZDE.
Pokud má děda rád pivo a koupel, pak dobrou volbou může být i pivní lázně, jde o nevšední zážitek, který se nejlépe prožívá ve dvou, takže pivní lázně doporučuji koupit ve variantě pro dva.

Velký výběr pivních lázní za skvělou cenu naleznete ZDE.

Kvalitní parfém, je netradiční vánoční dárek pro dědu

I dědové chtějí vonět, možná že ne už tak moc často, ale někdy zatouží po tom vonět okolí. Protože mám web, který se podrobně věnuje recenzím na pánské parfémy a už jsem vyzkoušel obrovské množství vůní, tak trošku vím, které vůně by se mohly starším mužům líbit.

Rozhodně nesmí vonět  moc sladce a ne moc silně.

Dobrou volbou budou určitě tyto vůně

Acqua Di Gio Profumopodrobná recenze – ve vůni dominují mořské tóny, rozmarýn, šalvěj a kadidlo. Mužná elegantní vůně, ideální pro dědečka.

Pour Homme Extreme Bottega Venetapodrobná recenze – dřevitá vůně, kterou doprovází elegantní kůže. Podrobněji ve vůni dominuje borovice, jalovec, jedle a kůže, zajímavost ji přináší chilli. Mužná záležitost pro chladnější počasí. Vřele doporučuji.

Vánoční dárek pro dědu podporující jeho zdraví

Tento druh vánočního dárku je jeden z nejčastějších variant dárků pro dědu. Kloubní výživy, kvalitní vitamíny něco stojí a důchodci si tyto věci většinou nemohou běžně dovolit. Proto jim děti často pod stromeček dávají takový druh dárku.

I vy můžete děděčkovi darovat například hodně oblíbený Kamzík

zdravý vánoční dárek pro dědu
zdravý vánoční dárek pro dědu

Zdravé dárky včetně zde zmiňovaného Kamzíku doporučuji koupit ZDE.

Mám pro Vás tip ještě na jeden netradiční zdravý vánoční dárek pro dědečka. Co takhle darovat dědovi zdravější vzduch. Darujte mu čističku vzduchu. Staří lidé často nevětrají tak jak mají a jejich imunita již není to co bývala. Takže určitě budou rádi za lepší vzduch v místnosti kde přebývají. Proto si myslím, že čistička vzduchu je jeden z nejlepších dárků pro staré lidi. A nejlepší čistička vzduchu je tento Ionic. Výkoný energeticky šetrný.

netradiční vánoční dárek pro dědu
netradiční vánoční dárek pro dědu

Tento netradiční dárek můžete koupit ZDE. Na tom odkazu se dovíte i víc o této čističce vzduchu.

 

Pokud jste nenalezli ten správný tip pro váš dárek pro dědu, tak právě pro Vás mám tipy na další články plné inspirace: