vánoční dárky pro přítele

Vánoční dárky pro přítele

Vánoční dárek pro přítele se dá pojat různě. Asi hodně záleží, zdali spolu již bydlíte a budete spolu trávit štědrý večer, nebo je váš vztah teprve v začátku a navzájem si budete kupovat spíš jen nějakou drobnost. Lišit se v obou případech bude nejspíš v hodnotě dárku a možná i formě. Pokud by jste byli doma sami dva, tak možná dáte příteli i nějaký odvážnější dárek. Tento článek se nebude snažit tyto dva případy rozlišovat. Zkrátka zde naleznete několik tipů na vánoční dárek, který můžete svému příteli darovat a bude jen na Vás zdali se u nás inspirujete, nebo ne. Pojďme na to.


Tipy na vánoční dárky pro přítele

Než se dostanu k jednotlivým tipům, tak by jsem chtěl říct pár slov k tématu darování. Protože možná jste si zatím dávali k vánocům dárky jen v rodinném kruhu a vybírat dárky a nakupovat je Vám příjde přirozené, ale najednou je tu přítel, kterého zase tak dokonale neznáte. A musíte mu vybrat dárek. Když budete pozorná, tak Vám to po čem touží v průběhu roku řekne. Sám ví, že budete dárek kupovat a tak Vám sem tam něco o svých tužbách prozradí, tak samo to určitě děláte i Vy. A dostávám se k tomu hlavnímu co chci říct. Dárkem dáváte najevo hlavně to, jak toho druhého dobře znáte. Proto si dejte s výběrem vánočního dárku záležet, aby jste svému příteli nedarovala něco čím řeknete, že jej vůbec neznáte.

tipy na vánoční dárky pro přítele
tipy na vánoční dárky pro přítele

A teď už se pojďme podívat na ty slibované tipy

Vánoční dárek pro přítele hodinky

Nemá li váš přítel hodinky, tak možná právě hodinky by mohly být krásným vánočním dárkem pro vašeho přítele. Doba kdy si člověk hlídá čas mobilem už zase pominula. Teď každého muže zdobí na zápěstí krásné hodinky. Pokud se vrátím k tomu, že si máte dát pozor při správném výběru dárku pro vašeho přítele. Tak při výběru hodinek zvažte jaký typ by se mu líbil. Někteří muži mají rádi obrovské hodinky, jiní elegantní moderní.

Jiní klasické. Zde jsou ty, které letos u mužů letí.

vánoční dárek pro přítele hodinky
vánoční dárek pro přítele hodinky

Tyto hodinky můžete koupit ZDE.

Vánoční dárek pro přítele peněženka

Nečekaným a dobrým dárkem k vánocům bývá nová peněženka. Obvzlášť když se obdarovanému muži peněženka rozpadá. Mnoho mužů je schopna totiž chodit s něčím až do chvíle, kdy danou věc musí vyhodit. Proto se koukněte v jakém stavu má váš přítel peněženku a jak moc ji má plnou karet a dokladů. Dnešní doba přeje kartám, někteří muži jich nosí opravdu velké množství.Proto potřebují stále větší peněženky. Jiní na karty kašlou a stačí jim malá peněženka, nebo karty nosí ještě v jiné peněžence, která je pro karty určena.

Tato peněženka je teď jedna z nejoblíbenějších a nejvíc prodávajících.

vánoční dárek pro přítele peněženka
vánoční dárek pro přítele peněženka

Tuto peněženku doporučuji koupit ZDE.

Vánoční dárek pro přítele taška přes rameno

Už jsem to naťukl i muži toho v posledních letech nosí stále víc. Už to není jen peněženka a klíče od auta, ale přibyl mobil, který je občas nemalého rozměru, mnoho věrnostních karet. Někteří sebou nosí notebooky, nebo tablety. Takže i muži již potřebují svou „kabelku“. Pokud váš přítel nemá nějaké krásnou elegantní koženou kapsu, do které by mu vlezly ony věci a možná i vaše, když nebudete chtít nic nosit. Pak možná tyto Vánoce by mu jednu takovou krásnou kapsu mohly nadělit. Hodně oblíbená je tato.

vánoční dárek pro přítele taška přes rameno
vánoční dárek pro přítele taška přes rameno

Koupit tuto tašku doporučuji ZDE.

Vánoční dárek pro přítele sportovní taška

Sportovní tašku má skoro každý, ale skoro všichni co znám, mají buď nějakou reklamní, nebo nějakou nic moc. Zkrátka při nákupu sportovní tašky na eleganci, kvalitu nehledíme. Většina z nás říká, stejně do toho budu dávat upocené hadry. Často tuto tašku máme ze školních let v nějakém retro stylu. Proto si myslím, že sportovní taška může být originálním vánočním dárkem, který překvapí. Hodně pěkný a dobrý je například tento model, který je vhodný nejen ke sportování, ale i na cesty a to se moc hodí.

vánoční dárek pro přítele sportovní taška
vánoční dárek pro přítele sportovní taška

Koupit jej doporučuji ZDE.

Vánoční dárek pro přítele náramek

Náramek je módní doplněk, který zase tolik mužů nenosí. Přitom pokud je pěkný tak mužům hodně sluší. Možná že právě náramek může být ten vhodný dárek pro vašeho muže. Toto je jeden z nejoblíbenějších na trhu.

vánoční dárek pro přítele náramek
vánoční dárek pro přítele náramek

Koupit tento náramek můžete ZDE.

Vánoční dárek pro přítele spodní prádlo

Můj poslední tip na hmotný vánoční dárek, je tip na asi nejklasičtější vánoční dárek pro muže a to je spodní prádlo. Vím mnoho lidí navrhne, to je absolutní klasika. Ale o vánocích máte možnost darovat nějaké opravdu kvalitní spodní prádlo, v kterém se bude váš přítel cítit dobře a vy budete nadšena z toho, že když sundá kalhoty, tak vypadá k světu. Vzpomínám si na své první rande se svou manželkou, kdy jsem měl trenýrky s komiksovým potiskem, z mé strany to byl dobrý trapas, taky jsem hned první vánoce s ní dostal krásné spodní prádlo, podobné tomuto.

vánoční dárek pro přítele spodní prádlo
vánoční dárek pro přítele spodní prádlo

Koupit toto kvalitní spodní prádlo můžete ZDE.

Vánoční dárek pro přítele zážitek

Určitě pěkným zážitkem na který nezapomene bude to, že bude trávit vánoce s Vámi. Ale co takhle vašemu příteli ještě jeden zážitek. Ten sice nezužitkuje hned o vánocích, ale určitě se již po rozbalení bude na něj těšit. Tedy pokud se trefíte do mužova vkusu. Co takhle darovat vašemu příteli k vánocům tandemový seskok s padákem, nebo možnost řídit luxusní auto, nebo vyhlídkový let atd… . Zážitků pro může je obrovské množství a je jen na Vás jaký vyberete, já jen doporučuji dobře zvážit to, aby se muži líbil. Ne všichni milují adrenalin, výšky. Jiným nic neřekne pivní koupel, když je abstinent, nebo pivo nepije atd… . Proto v tomto případě nebudu psát konkrétní tip na vánoční dárek pro přítele, ale odkáži Vás na místo, kde mají obrovské množství zážitků za super cenu, určitě si tam vyberete.

 

Schválně se podívejte na možnosti ZDE.
 

Kde za další inspirací

Vánoční dárky pro muže 2019