Pivní dárky

Pivní dárky jsou vhodnými dárky pro pivaře, nebo v případě, že potřebujete levný dárek, který nebude moc stát. Tím nechci tvrdit že pivní dárky musí být vždy levné. Jde koupit i drahý pivní dárek. Je jen na Vás jak drahý koupíte.


Pivní dárky se nejlépe vybírají a nakupují v minipivovarech. Minipivovary jsou stále více oblíbenější. A Vy dárkem zakoupeným v minipivovaru můžete muži otevřít obzory. Mnoho mužů má totiž tendenci pít jeden druh piva. Možná že právě váš pivní dárek muže nasměřuje jiným směrem. Výhoda a nevýhoda piva z minipivovaru je ta, že si většinou pro něj musíte zajet, nebo dojít. Protože jej neprodávají v nejbližší prodejně, jak je tomu u běžného piva. Ale možná že právě tato cesta za výrobcem může v budoucnu přinést zajímavý rituál.

Pivní dárky můžete koupit například i v hypermarketech. Stačí být pozorný a prozkoumat regály u piv. Já osobně si myslím, že pivní dárek by neměl být klasické pivo, které muž pije běžně.

Pokud hledáte jiný tip na pivní dárek, tím mám na mysli dárek, který nebude tvořen pivem, ale bude se tohoto oboru dotýkat, tak pak čtěte dál.

Oblíbeným pivním dárkem bývá krigl na který necháte vypískovat něco, co bude muži blízké. Od jména, sloganu, po fotografii. Speciální firmy dnes umí mnoho věcí co se týče zpracování skla. Mnoho lidí coby pivní dárek kupuje pípu, chladící boxy, atp…

Můj tip na skvělý pivní dárek zní, kupte muži pivní koupel. Většinu lidí napadne, že pivní koupel = koupaní v pivě, ale tak to většinou není. Jde o koupel v chmelovém extraktu a při tom se popíjí pivo, které se v pivních lázních vyrábí. Tento dárek má mnoho možností, jak jej můžete rozvinout. Většinou se totiž k samotné koupeli dá přikoupit masáž, dobrá večeře, nocleh. Pokud muži tento dárek darujete tak, aby mohl jít s manželkou či přítelkyni, tak věřte, že takovým dárkem zabodujete. Pokud muž ženu miluje, tak bude rád, že budou moci společně strávit krásné chvíle a i ženě se určitě tento dárek bude líbit mnohem víc, než kdyby muž dostal například sud piva.

Skvělý výběr pivních lázní naleznete zde.

Podobné články plné tipů na pivní dárky:

Pivní dárek

Pivní dárky pro muže

Pivní dárek pro muže