vánoční dárky pro muže 2017

Vánoční dárky pro muže 2017

Vánoce se kvapem blíží a Vy určitě přemýšlíte, jaký dárek letos k vánocům darujete vašemu muži. A právě za tímto účelem vznikl tento článek, který přináší tipy na ty nejlepší dárky k letošním vánocům.


Nebudu zde popisovat proč a jaký tip dárků je ten nejlepší, protože předpokládám, že vánoce jsou rodinná záležitost, tak muž pro kterého sháníte vánoční dárek dobře znáte, takže víte jaký styl má rád. Tyto tipy jsou spíš nasměřování vašeho myslení, kudy se může nápad na vánoční dárek vydat.

Výhoda tohoto webu je ta, že nejsme eshop, takže nemusíme doporučovat výrobky z jednoho eshopu. Ale doporučujeme to co si myslíme, že muže potěší a pod stromečkem mu udělá velký radost. Pojďme se na to podívat.

 

Tipy a vánoční dárky pro muže

Peněženka skvělý dárek k vánocům

Tajně zkontrolujte stav mužovy peněženky. Muži mají tendenci nosit peněženky až do chvíle než se jim rozpadnou. Neradi se totiž loučí s něčím co ještě funguje a na co si zvykli. Samozřejmě i mezi muži jsou vyjímky, ale není jich tolik. Doporučuji dát muži k vánocům podobnou peněženku jakou má. Tzn. má li velkou v které je zvyklý nosit hodně karet, tak  mu kupte podobnou. Má li malou praktickou, kterou nosí po kapsách a karty nepotřebuje, tak mu kupte minimalistickou. Pro inspiraci přidávám pár peněženek, které se dobře prodávají v letošním roce 2017, tzn. jsou trendy.

vánoční dárek elegantní peněženkavánoční dárek elegantní peněženka

Tuto elegantní peněženku koupíte ZDE.

praktická peněženka jako dárek k vánocům
praktická peněženka jako dárek k vánocům
prostorná peněženka k vánocům
prostorná peněženka k vánocům

Tuto peněženku můžete koupit ZDE.

Dobrý dárek k vánocům kožená kapsa

Muži v dnešní době potřebují nosit mnohem víc věcí než v minulosti. Kdysi jim stačila peněženka, doklady. Dnes přibyly mobily, klíče od auta, tablety, kapesníčky. Peněženky jsou mnohem větší, protože jsou plné věrnostních a platebních karet. Zkrátka i muž potřebuje svou kabelku a i ty dokážou být různé, od nějakých plátěných po elegantní kožené. Možná že právě kvalitní kapsu by muž jako dárek k vánocům uvítal.

vánoční dárek pro muže kožená kapsa přes rameno
vánoční dárek pro muže kožená kapsa přes rameno

Tuto koženou kapsu můžete koupit ZDE.

Kapsy mohou být i z jiného materiálu než kůže. A i když nebudou z kůže, tak mohou být krásné, elegantní a nadčasové. Jako například tato taška.

dárek pro muže k vánocům taška přes rameno
dárek pro muže k vánocům taška přes rameno

Tuto kapsu můžete koupit ZDE.

Batoh dárek pro muže k vánocům

Možná že je váš muž na tom stejně jak já. Že rád nosí batohy. Já je mám rád. Jen v poslední době jsem trošku zaspal dobu. Mám kvalitní sportovní batoh, který nosím všude, ale ve městech se mezitím tyto batohy vyšly z módy, po městě se nosí různé v mých očích retro batohy. Takže už několikrát jsem uvažoval, že si takový batoh pořídím. Hodně uvažuji o tom, že si o něj povím k letošním vánocům ježíškovi. Moc se mi líbí například tyto batohy.

dárek k vánocům batoh
dárek k vánocům batoh

Tento batoh je nejen stylový, ale má i solidně vyřešený zádový systém, což je u mě rozhodující. Tento batoh můžete koupit ZDE.

Pokud hledáte naprostou stylovku, za kterou se hodně lidí ohlédne pak by Vás mohlo zajímat například tento batoh.

stylový batoh skvělý vánoční dárek
stylový batoh skvělý vánoční dárek

Jak je veliký a jak je provedeny venku, tak to si můžete prohlédnou zde. Koupit tento batoh můžete ZDE.

Nová cestovní taška jako možný dárek k vánocům

Mnoho mužů využívá cestovní tašky k různým způsobům. Nejen že s nimi cestuje, ale bere si v nich věci do posilovny, na fotbal atd… . Takže mnoho tašek vypadá po čase děsně. Často se taky stává, že muž k cestovní tašce přijde náhodou. Dostane ji jako dárek, kdysi tak dávaly tašky mobilní operátoři atp… . Nebo si ji koupil před dvaceti lety jako student. Většina mužů nemá potřebu svou cestovní tašku měnit, ale někdy by to už potřebovala. Tak co takhle darovat nějakou novou kvalitní tašku mužovi k vánocům? Dle mého to není nejhorší nápad na vánoční dárek. Schválně koukněte co vše se dnes prodává.

stylová cestovní taška k vánocům
stylová cestovní taška k vánocům

Tuto stylovou tašku doporučuji koupit ZDE.

kvalitní cestovní taška jako dárek k vánocům
kvalitní cestovní taška jako dárek k vánocům

Tuto naprosto úžasnou cestovní tašku, která má i kolečka pro snadnější přepravu můžete koupit ZDE

vánoční dárek pro muže cestovní taška
vánoční dárek pro muže cestovní taška

Další naprosto skvělá, tentokrát klasická cestovní taška, s kterou uděláte muži pod stromečkem velikou radost. Tuto tašku můžete koupit ZDE.

Zajímavý dárek k vánocům mohou být boty

Vánoce mají jednu z nevýhod jsou většinou v zimě a pokud má muž narozeniny v zimním, nebo podzimním období, tak se mu může po celý život stát to, že bude dostávat jen dárky, které jsou spjaty se zimou. Jako například teplé oblečení, lyže atp… . Je jasné, že coby vydělávající dospělý muž si letní věci koupí. Ale co kdyby jste jej o vánocích překvapili a darovali mu dárek do teplého počasí. Jako například hodně kvalitní sandály Keen. Já je zde zmiňuji, protože sám je nosím již skoro deset let a za tu dobu mám teprve druhé. Takže jsou kvalitní a hodně praktické. Jejich jediná nevýhoda je cena. Obvzlášť když jiné sandály stojí i x krát míň. Tím si právě myslím, že by bylo fajn mu takový dárek k vánocům darovat. Já jsem si o ně předloni taky řekl a dostal je k vánocům pod stromeček.

vánoční dárek pro muže boty
vánoční dárek pro muže boty

Tyto boty doporučuji koupit ZDE.

Jen pro zajímavost, gumová špička je naprosto skvělá věc. Díky ní můžete brát tyto sandále v klidu do hor a nemusíte se bát o své prsty, které si lidé v sandálech občas nakopnou o nějaký kámen či skálu. U Keenek Vám toto nehrozí.

Parfém skvělý dárek k vánocům pro muže

Určitě jste si všimli že čím víc se blíží vánoce, tím víc jsou v televizi reklamy na parfémy. Není čemu se divit. Parfémy a obvzlášť ty mužské se nejvíc prodávají před vánoci. Hlavní důvod je ten, že mnoho mužů ani nenapadne koupit si nějakou vůni. Často mají proti vůním předsudky jako například, že vůně jsou jen pro ženy. Nebo pro 4% menšinu, či šampóny a to oni nejsou. Oni jsou muži. Jenže ženy to vidí jinak, to jak voní či smrdí muži často řeší a hlavně vnímají. Proto ženy vánoce využívají k tomu, aby darovali muži nějakou vůni a trošku si toho svého může navoněly.

Já zde nebudu rozebírat jaká vůně je jak dobrá, snad jen zmíním pár rad, jak tento druh dárků vybírat. Já byt Vámi, tak se vykašlu na kamenné parfumérie, tam jsou parfémy extrémně předraženy. Vzhledem k eshopům. I ty v akcích. Vím je těžké vybírat vůni bez očucháni, jenže stejně v parfumérce očucháte úvod vůně, vůbec netušíte jak se dál vyvíjí, jak dlouho a intenzivně voní. Raději se koukněte na stránky, kde jsou kvalitní recenze na vůně. Ty pánské dobře mapuje Domluva.cz a pak vůni kupte u nějaké renomované firmy jak například Notino.cz. Pokud se začnete honit u parfémů za tou nejnižší cenou, tak Vám hrozí to, že nekoupíte originál, ale nějaký plagiát.


Kniha je pořád oblíbeným dárkem k vánocům

Kniha může být dobrým dárkem i pro muže, který zase tolik nečte. Jak to myslím? To hned vysvětlím. Každý muž má nějaký svůj koníček. Jeden má rád auta, jiný rád cestuje, další sbírá mince atd… . Asi jste mu již kupovali vánoční dárky, které se tykaly jeho koníčku a určitě si pamatujete že pokud jste se nezeptali co potřebuje, tak bylo těžké něco vybrat. Ne z důvodu, že by v obchodech nebylo zboží. Ale z důvodu, že nevíte přesně co potřebuje. Zkrátka je to jeho koníček a on ho zná dokonale. Vezmu příklad muž hraje golf a napadne Vás koupit mu nějakou hůl, jenže jakou. Pak mu nějakou koupíte a zjistíte, že má stejný typ a mnohem kvalitnější atp… . V tom případě se můžete muže zeptat co by si přál, ale pak přijde vánoční dárek o ten mnoho důležitých prvků, které má. Moment překvapení, ten moment kdy čekáte Vy zdali jste se tím trefili do mužova vkusu a potřeb. Zkrátka není to jednoduché. Ale co kdyby jste mu nedali pod stromeček novou hůl, ale například nějakou hodnotnou knihu o golfu. To už si dokážete zjistit zdali má.

Pokud umí anglicky, pak mu můžete k vánocům darovat nějakou anglickou knihu, jako například.

Pokud rád cestuje a víte, že touží navštívit nějakou zemi, tak mu můžete koupit nějakého knižního průvodce po dané zemi atp… . Snad to jako názorná ukázka vánočního dárku v podobě knihy stačí.

Dárek k vánocům pro muže hodinky

Hodinky jsou zpět. Před několika lety byly vytlačeny mobily. Dnes už opět ukazují čas hodinky a zdobí zápěstí jejich nositelů. Proto se hodinky staly oblíbeným vánočním dárkem. Mnoho mužů v posledních letech nalezlo pod vánočním stromečkem krásné hodinky. Jestli váš muž hodinky ještě nemá. Možná že právě letos nastala ta pravá chvíle. Tu jsou pro vaši představu ty nejprodávanější hodinky v poslední době.

vánoční dárky pro muže hodinky
vánoční dárky pro muže hodinky

Casio hodinky nejsou jen digitálky, ale i krásné klasické náramkové hodinky za super ceny. Tento model je jeden z nejoblíbenějších. Koupit jej můžete ZDE.

vánoční dárek pro muže elegantní hodinky
vánoční dárek pro muže elegantní hodinky

Elegantní hodinky jsou ozdobou každého muže Tyto krásné hodinky můžete koupit ZDE.

vánoční dárek pro muže luxusní hodinky
vánoční dárek pro muže luxusní hodinky

Samozřejmě hodinky mohou být i mnohem luxusnější. Pokud Váš muž tihne k větším hodinkám a luxusnějším modelům, pak by se mu mohl líbit tento dárek. Nové hodinky Certina. Jde o luxusnější hodinky a koupit je můžete ZDE.

Hodinky mohou být ještě mnohem dražší, ale ty si nejspíš nebudete vybírat na internetu, ale půjdete je koupit do obchodu. U těchto modelů, by jsem se nebál nakupovat na internetu. Oproti kamenným za svůj dárek ušetříte.

Vánoční dárek pro muže který má vše

Nakonec jsem si nechal tipy na vánoční dárky pro muže, kteří mají vše. Asi to znáte, jsou muži, kteří mají skvělou dobře placenou práci a koupí si vše co chtějí. Takže tipy na předchozí vánoční dárky jsou zbytečné. Protože takových věcí i mnohem luxusnějších má doma již velké množství. I když zrovna ta knížka dle mého není špatnou volbou.

Co takhle muži darovat nějaký nevšední zážitek. Je to sice netradiční dárek, není hmotný. Nebude si jej moci vyzkoušet a užít hned, ale třeba za měsíc, dva si jej užije a jak s oblibou u zážitkových dárků, hned tak na něj nezapomene.

Má li muž rád pivo, co takhle mu darovat k vánocům poukaz na pobyt v pivních lázních? Pivní lázně je tak trochu jiný wellness. Wellnessu je všude plno, ale pivních lázní poskrovnu. Velkou nabídku

vánoční dárek pro muže který má vše
vánoční dárek pro muže který má vše

Různé varianty těchto zážitků naleznete ZDE.
 

Nebo mu darujte pořádnou porci adrenalinu v podobě tandemového seskoku. Tandemový seskok je obvzlášť oblíbeným dárkem. Tedy za jedné podmínky, nesmí se bát výšek a musí mít rád adrenalin. Adrenalinových zážitků, které můžete muži darovat je mnohem víc. Schválně se podívejte na možnosti.

Velkou nabídku adrenalinových zážitků naleznete ZDE.

Dobrým vánočním dárkem v podobě zážitku mohou být i různé vyhlídkové lety. Kouknout se ze vzduchu na místa, které známe není od věci. Jde o netradiční zážitek, na takový vánoční dárek muž hned tak nezapomene.

vánoční dárek pro muže vyhlídkový let
vánoční dárek pro muže vyhlídkový let

Velký výběr vyhlídkových letů naleznete ZDE.
 

Deskové hry jsou zajímavý dárek pro muže k vánocům

Můj poslední tip na vánoční dárek pro muže bude možná pro mnoho lidí dosti netradičním dárkem. Ale myslím si, že možná právě toto může být nejzajímavější dárek pod letošním stromečkem. Darujte muži moderní deskovou hru. Deskové hry už dávno nejsou doménou jen dětí. Některé jsou tak komplexní, že je ani děti pořádně nepochopí. A o mužích se tvrdí, že si rádi hrají. Tak tomu svému darujte jednu takovou hru pro dospělé. Máte li děti, tak ji může hrát s dětmi. Nebo s Vámi a návštěvou. Nebo ji vezme na pivo, na chatu atp… . Dobrá desková hra je dobré pojidlo mezi rodinou, přáteli. Stále víc se totiž díváme do mobilů a na televizi a nebavíme se spolu a to nové deskové hry umí a ještě si při nich zbystříte mozek, své logické a strategické uvažování.

Sám několik jsem hrál několik let intenzivně deskové hry. My je hrávali v čajovně a hráli jich opravdu hodně. Tu jsou tři, které si myslím, že jsou skvělou volbou. Podle mě ty nejlepší.

vánoční dárek pro muže desková hra
vánoční dárek pro muže desková hra

Puerto Rico je komplexní strategická hra, která není úplně jednoduchou hrou, ale je dobře zvládnutá i pro naprosté nováčky. Ve hře budujete svou plantáž a ekonomiku kolem ní. Tou komplexností jsem myslel to, že problém s touto hrou mohou mít mladší děti, takže pokud dárek kupujete tatínkovi a ten má děti do 13 let, tak raději sáhněte po něčem jiném. Tuto deskovou hru doporučuji koupit ZDE.

vánoční dárek pro muže karetní desková hra
vánoční dárek pro muže karetní desková hra

Skvěle vyvážená a zábavní karetní hra. Jde o strategickou hru, kde je větší prvek náhody než v předchozím Puerto Rico, ale pořád jde o super strategii. Která hned tak neomrzí a  má mnoho rozšíření. Dominion můžete doporučuji koupit ZDE.

dárek pro muže k vánocům rodinná hra
dárek pro muže k vánocům rodinná hra

Tato hra je taky karetní hrou, ale je o představivosti. Dá se hrát i s mladšími dětmi 8+. Jde o představivost a důvtip. Skvělá věc i pro dospěláky. Krátká hra, která vždy překvapí. Protože nad výkladem karet se často rozvede zajímavá diskuze. Dixit doporučuji koupit ZDE.

Další inspiraci na vánoční dárky naleznete:

Vánoční dárky pro muže 2019 – nejnovější tipy na vánoční dárky pro muže, v článku se dovíte jaké vánoční dárky budou in v roce 2019

Vánoční dárky pro muže 2018 – nejnovější tipy na vánoční dárky pro muže na tomto webu

Vánoční dárky pro muže 2016 – již loni jsme na tomto webu psali rozsáhle o nejlepších vánočních dárcích pro muže. Možná že se Vám budou tipy na vánoční dárky z loňska líbit.

Vánoční dárky pro muže – i v tomto článku naleznete velkou porci inspirace

Dárky pro muže inspirace – článek podobný tomuto s dalšími skvělými tipy na dárky pro muže

Dárky pro dědečka k vánocům – sháníte vánoční dárek pro dědečka? Jesli ano, tak právě tento článek by Vám mohl pomoci