Dárky pro muže z lásky

Ženy si většinou s výběrem dárků pro muže umí skvěle poradit. Ještě víc pokud jde o jejího partnera. Většinou dobře znají jeho potřeby, nebo samy “ví” co muž potřebuje. Zní to idilicky, jenže výběr dárku není vždy tak snadný. Jinak by jste samy nečetly tento článek a nehledaly inspiraci na internetu. Dárky se kupují často a časem dojde inspirace. Pro načerpání nové inspirace nejspíš čtete i tento článek, který se dárkům pro muže z lásky věnuje.


Jedna z možností je muže se zeptat, jaký dárek by si přál. Jenže tímto krokem příjdete hned o několik žádoucích věcí u dárku. Mám tím na mysli hlavně moment překvapení a u dárku z lásky, který se dává i v nečekané chvíli je teto chvíle obzvlášť důležitá. Další ztráta je ztráta určité prestiže, kdy dobrým dárkem dávate muži na jevo, že jej dobře znáte, že znáte jeho potřeby. Když něvím jaký dárek koupit, tak si dávam nějaký ten měsíc před chvíli kdy budu muset dárek kupovat obzvlášť velký pozor při rozhovorech s budoucím obdarovaným a často zjítim, že po jednom rozhovoru mám několik tipů na dárek a budoucí obdarovaný ani neví, že své touhy pro danou věc v minulosti vyslovil. Dejte proto svým dárkem muži najevo, že jej pozorně posloucháte.

Jak jsem se díval na tipy na dárky pro muže z lásky, tak mi většinou vyskakovaly tipy na dárky s srdíčky, nebo šílené gadget dárky, tzn. technické blbůstky. Srdce je symbolem dárky, ale coby muž mohu říci, že si myslím, že srdíčka patří spíš k ženě. Jsem moc rád, že mi má manželka dárky se srdíčkem z lásky nedává. Gadget, nebo technické dárky mi přijdou často strašně kýčovitými dárkami, které po chvíli budou lapat zaslouženě prach.

Ono je to těžké psát tipy na dárky pro muže z lásky, když jím mohou být jakékoliv dárky. Já osobně si myslím, že dárek z lásky nemusí být vůbec drahým dárkem. Může jít o drobnost, nebo nějakou činnost, která muže potěší. Příklad má Hanička ví že mám rád karamel. Já se snažím krotit, ale když mi přinese dáreček co obsahuje karamel, tak jsem nadšen a ona to ví. Dobrým dárkem z lásky může být například slíbit muži, že s ním vyrazíte za mužovou zábavou kterou běžně odmítáte, protože Vás nebaví. Řeknu příklad muž má rád fotbal a vy jste s ním ještě na fotbale nebyla, protože Vás nebaví, je tam zima, jsou tam sprostí lidé, ale co kdyby jste se pro jednou objetovala. Koupila dvě vstupenky a s mužem jednou na fotbal vyrazila. Třeba Vás tato zábava chytne a vy ztratíte předsudky, které lidé mají.

Tipy na dárky pro muže z lásky

  • Kupte muži věc kterou má rád a například si ji kvůli Vám odpouští. Tímto dárkem jej určitě potěšíte a nemusí to být drahý dárek.
  • Podnikněte s mužem zábavu, kterou miluje. Přitom vaše zábavo to není zrovna oblíbená.
  • Něco dobrého muži uvařte, upečte.
  • Vytáhněte muže do kina na jeho oblíbený žánr.
  • Drobné módní doplňky potěší každého muže. Zvláště pokud se mu rozpadá, nebo je již škaredý. Mnoho mužů je schopno chodit s rozpadlou peněženkou. Nebo jim nepříjde důležité mít několik opasků a do všech kalhot použivají jeden atp…

Nápady na dárky pro muže

 

Dárkem z lásky by jste se neměli snažit muže měnit o co se mnoho žen a dívek snaží. Ale měli by jste jej dárkem rozmazlovat, dokazovat mu to jak jej milujete, jak o jeho neřestech a touhách víte. Rozhodně mu nenoste dárek se srdíčky. Vhodný není ani drahý dárek.

Pokud hledáte konkrétnější tipy na dárky tak koukněte na následující skvělé články na tomto webu.

Dárky pro muže
Netradiční dárky pro muže
Dárky na valentýna pro muže

Obrázek Designed by Freepik