Dárky pro muže k 45. narozeninám

Dárky pro muže k 45. narozeninám

Hledáte dárek pro muže k jeho 45. narozeninám? A nevíte co mu darovat? Pak právě pro Vás jsme připravili tento článek, plný konkrétních tipů pro váš narozeninový dárek.

Tipy na dárky pro muže k 45. narozeninám

Pojďme se podívat na jednotlivé tipy.

Zážitek jako dárek k 45. narozeninám

Darujte muži k narozeninám nevšední zážitek na který hned tak nezapomene. Zde jsou ty nejoblíbenější, které se mužům v tomto věku dávají.

Nejoblíbenější zážitky pro muže k 45. narozeninám:

  • tandemový seskok s padákem – mnoho mužů v tomto věku žije ustáleným životem, který se dělí mezi rodinu a práci, ti aktivnější si udržují ještě nějaký koníček, ale většinou jsou to zaběhnuté stereotypy. Pokud o muži víte že je odvážný a nebojí se výšek, pak možná právě tento dárek může trošku ten jeho stereotyp změnit. Různé tandemové seskoky z různých míst naleznete ZDE.
  • moto zážitek – skoro všichni muži sní o tom, že budou jednou vlastnit silné sportovní auto. Někteří si ten sen splní, ale mnoho zůstane jen u snění a tužeb. Splňte mu na chvíli jeho sen a darujete mu možnost na chvíli řídit takové auto.  Nebo mu můžete darovat například praktický zážitkový dárek jako je škola smyku. Moto zážitků je totiž víc druhů, velký výběr naleznete ZDE.
  • pivní lázně – další skvělý zážitkový dárek, který můžete muži k jeho 45. narozeninám darovat jsou pivní lázně. Pivní lázně jsou skvělým dárkem hlavně pro muže, kteří mají rádi pivo. K wellness zážitku se totiž většinou podává i lokálně vařené pivo. Velký výběr naleznete víkendové pobyty ZDE a levnější varianty bez noclehu pro změnu ZDE.

Dobře zvolený zážitkový dárek je jeden z nejlepších dárků, který můžete muži k narozeninám darovat. Protože na nevšední zážitky se nezapomíná.

Kožená kapsa jako dárek pro muže k 45. narozeninám

V době kdy jsou velké mobily, peněženky plné karet, muž musí nosit klíče od domu, auta, doklady. Tak i muž potřebuje svou kabelku. Samozřejmě, že mužská kabelka je spíš kapsa přes rameno. Ale pokud ji ještě nemá, nebo má nějakou sportovnější z látky, tak možná právě nějaký krásná elegantní kapsa může být tím dobrým dárkem.

Jako například tato krásná kožená kapsa

Kožená kapsa jako dárek pro muže k 45. narozeninám
Kožená kapsa jako dárek pro muže k 45. narozeninám

Koupit ji můžete ZDE.

Parfém jako dárek pro muže k 45. narozeninám

Parfémy jsou super dárkem. Vůbec nevadí, že už nějaké muž má a pokud nemá žádný kvalitní, pak mu určitě tímto dárkem uděláte velkou radost. I když z počátku může být opačného názoru. Mnoho mužů totiž je proti vůním. Mají totiž zafixováno, že vonit voní jen ženy, nebo malé procento mužské populace ke kterým se nechtějí hlásit. Což je samozřejmě jen předsudek a stereotyp. To jak muž voní, nebo smrdí totiž ženy řeší a možná by někteří muži koukali co si o nich vyprávějí. Pokud se rozhodnete pro vůni, ta doporučuji nákup na nějakém renomovaném eshopu. Oproti kamenné parfumérii ušetříte na ceně desítky procent a u renomovaných, které jsou o trošku dražší, než ty nejlevnější máte jistotu že dostanete originální vůni. Protože vůně se často padělají. Já osobně doporučuji nakupovat na www.Notino.cz , nebo na www.parfemy.cz .

A jakou vůni, tak to Vám doporučuji kouknout na web na kterém naleznete podrobné recenze mužských vůní. Mrkněte na www.domluva.cz .

Vtipný dárek pro muže k 45. narozeninám

Vtipné dárky jsou oblíbeným druhem dárku. Moc nestojí rozesmějí a potěší. Vtipných dárků je obrovské množství od vtipných alkoholických dárků, po vtipné dárky s potiskem, po nějaké vtipné hry, knihy. Já osobně vybírám a nakupuji vtipné dárky ZDE.

Já tento druh dárku rád vybírám na internetu. U eshopu mám čas si v klidu všechno zboží projít a vybrat ten správný vtipný dárek.

Náramek jako dárek pro muže k 45. narozeninám

Krásný náramek na ruku může být ozdobou každého muže. Aby muž začal náramek nosit, tak musí být mužný a pěkný jako například tento

náramek jako dárek pro muže k 45. narozeninám
náramek jako dárek pro muže k 45. narozeninám

Koupit tento náramek můžete ZDE.

Další tipy

  • daruj muži nějakou knížku, která se věnuje jeho koníčku
  • daruj muži k 45. narozeninám vstupenku na koncert jeho oblíbené kapely
  • daruj muži k jeho narozeninám vstupenku na zajímavou sportovní událost
  • nabídni mu pohlídaní dětí, aby mohl podniknout něco sám, nebo s manželkou

 

Kde čerpat další inspiraci?

Dárky pro muže – úvodní stránka na tomto webu odsud se dostanete na další skvělé články na toto téma

Dárky pro muže k 40. narozeninám – opět podobný článek, tentokrát s tipy na dárky pro starší muže, ale stejně jak u předchozího případu tipy se mohou hodit i na dárky pro 45. letého muže

Dárky pro muže k 50. narozeninám – článek podobný tomuto, v tomto článku se věnujeme tipům na dárky pro trošku mladší muže, ale zase ne tak mladé, aby se nedaly použit tyto dárky i pro muže kteří slaví 45. narozeniny