Dárky pro muže k 50. narozeninám

Dárky pro muže k 50. narozeninám

Každé narozeniny v našem životě chtě nechtě jsou milníky. Lidé svůj věk měří na odžité roky a zrovna 50. narozeniny jsou ty nejvýznamnější. Nejvíc se slaví, lidé mají ještě hodně elánu toto kulaté výročí pořádně oslavit a okolí se na padesátiny těší. Tomu i odpovídají dárky a samotné oslavy. Vše je oproti běžným narozeninám víc větší a okázalejší.


A my Vám poradíme a prozradíme, jaké dárky se nejčastěji k těmto narozeninám dávají. Pojďme na to.

Tipy na dárky pro muže k 50. narozeninám

Zážitkové dárky k padesátinám

Nevím jak Vy, ale já na silné zážitky nezapomínám a myslím že tak tomu je u většiny lidí. Což se nedá říct o dárcích, které člověk většinou k narozeninám, vánocům dostává. Schválně pamatujete si na dárek, který jste dostali před třemi lety? Nejspíš ne. Ale pamatujete si na nějaký silný zážitek. Nejspíš ano. Proto si myslím, že zážitkový dárek je ten nejlepší dárek, který můžete muži darovat.

Aby byl zážitek nezapomenutelný tak musí:

  • být opravdu neobvyklý, co tím mám na mysli, nekupujte muži který má rád wellnes a jezdí a něj další wellness balíček, sice bude rád, ale brzo na něj zapomene
  • být v duchu mužova naturelu, ne všichni muži milují adrenalin, výšky, nebo naopak klid, tím nechci říct, že by se při tandemovém seskoku neměl zdravě před skokem bát, ale pokud se bojí výšek, nebo nemám rád velké vzrušení, tak mu takový dárek nedávejte

Pojďme se konečně podívat na nejoblíbenější zážitky

Tandemový seskok padákem

Tandemový seskok je jedním s nejoblíbenějším zážitkovým dárkem, který lidé dávají a dostávají, jde o maximální porci adrenalinu. Tandemově se skáče po celé republice, takže stačí jen vybrat místo v blízkosti kde muž bydlí, objednat zážitek a muž si už sám domluví termín kdy se bude skákat. Na seskok jej můžete na letiště doprovodit a jeho seskok například nafotit.

Velkou nabídku tandemových seskoků z různých míst naleznete ZDE.
 

zážitkový dárek je skvělý dárek k 50.
zážitkový dárek je skvělý dárek k 50.

Let balónem

I můj další tip na zážitkový dárek bude na zážitek ve vzduchu. Jen velkou porci adrenalinu vystřídá velká pohoda a romantika. Let balónem je nezapomenutelný zážitek a je jedno, zdali v balónu letí dvacet lidí, nebo jen dva a pilot. Proč je let balónem vhodným dárek k 50. narozeninám ? Protože není od věci kouknout na zem, po které člověk chodí již 50. let pěkně z ptačí perspektivy. Nahoře si totiž člověk uvědomí, jak jsou pozemské problémy malé. Lidé kolem padesátky mají tendenci hodně se trápit nad tím že stárnou. A mimo jiné je super se kouknout na zem z ptačí perspektivy po které již chodí padesát let.

Velký výběr různých tipů letů balónem mají ZDE.
 

Pivní koupele

Často se u mužů sejdou dvě záliby. Jedna je pivo a druhá je wellness a dobré jídlo. To vše se dá užívat skoro denně a není to nic svátečního a neobvyklého. Ale takové pivní lázně, to už je trošku jiný zážitek. Pivní lázně to je hlavně nějaká koupel většinou ve vodě s chmelem a popíjení místního piva. Co je v zážitku navíc, to už bude na tom, co muži darujete. Může jít o víkendový pobyt. Tento pobyt doporučuji dávat pro dva lidi. Je mi jasné, že narozeniny slaví jen muž, ale tyto věci se mnohem intenzivněji prožívají ve dvou a samotného člověka by to nemuselo bavit. Pivní lázně jsou trošku dražší, než wellness, takže běžně do nich člověk nejde. To zmiňuji proto, aby jste se nebáli toho, že by tento zážitek brzo zevšedněl.

Velký výběr pivních lázní za skvělou cenu naleznete ZDE.
 

Euro víkend aneb pošlete muže do světa

Do skupiny zážitků by se mohly zařadit i euro víkendy. Je mi jasné, že většina lidí nemá peníze na to, aby někomu k narozeninám koupila týdení, nebo delší dovolenou. Ale takové euro víkendy tzn. zkrácené pobyty nejsou tak drahé. Tento dárek je skvělým dárkem obvzlášť pro muže, kteří rádi cestují. Doporučuji jej opět koupit jako cestu pro dva. Ve dvou se líp cestuje. Schválně se podívejte na nabídku například na Invii.

Hodinky

Od zážitkových dárků se přesuňme k hmotným dárkům. Jedním z oblíbených dárků k 50. narozeninám jsou hodinky. Je to elegantní dárek, který můžete koupit za různou cenu. Tzn. přesně podle vašeho uvážení.

Hodinky jsou v dnešní době ozdobou a módním doplňkem. Myslím, že každý muž by měl mít kvalitní a elegantní hodinky.

hodinky jako dárek k 50. narozeninám
hodinky jako dárek k 50. narozeninám

Tyto,ale i jiné krásné hodinky můžete koupit ZDE.
 

Koženou kapsu

Doba kdy si muži vystačili s kapsami je ta tam a i muži již musí nosit své „kabelky“. Sice je nemají na malování. Ale své stále větší mobily, tablety, peněženky plné věrnostních karet nějak přenášet musí. Proto si myslím, že padesátiny jsou skvělou příležitosti k tomu, darovat muži kvalitní kapsu.

dárek k 50. narozeninám - kapsa
dárek k 50. narozeninám – kapsa

Tuto kapsu, ale i mnoho dalších kapes můžete koupit ZDE.
 

Parfém

Možná že si u tohoto tipu na dárek říkáte, proč by jsem měl padesátiletému muži kupovat parfém. Není to divné. Já si myslím, že není, muži by měli vonět. Ženy to totiž často mezi sebou řeší, zdali někdo voní, smrdí. Někteří muži to pochopili. Jiní ne. Někdy je to složité, vůně jsou nekvalitní, buď málo voní, nebo krátce. Jeden z důvodu je cena. Osobně mám pro Vás tip na dvě vůně, které se dle mého k padesátníkovi hodí. Obě mám osobně vyzkoušené, tak vím, že voní intenzivně, dobře a dlouze.

První z nich je Burberry Brit Rhythm

Vůně je spíš do chladnějšího počasí. Je to takový elixír mládí. Skvělá intenzita, výdrž a vůně. Tuto vůni mi darovala manželka se slovy, toto mi nejvíc vonělo. Ona mě k vůni vždy trošku popostrčí, když řekne toto mi voní, nebo mě občas za to jak pěkně voním pochválím. Jinak ve vůni dominují kůže, fazole tonka, cedr, jalovec. Díky fazolům tonka je to trošku nasládlé, ale je to mužné a určitě nejde o sladké vůně pro mladé muže. Je to mužná dřevitá aromatická vůně.

dárek k 50. narozeninám - parfém
dárek k 50. narozeninám – parfém

Tuto vůni doporučuji koupit na Notino.cz ZDE.

Bottega Venetta Pour Homme extreme

Pokud chcete darovat opravdu nádhernou vůni a chcete aby muž neměl pochyby že jde o mužnou vůni. Pak doporučuji moji nejoblíbenější vůni. Tou je tato vůně. Jde o naprosto mužnou aromatickou, dřevnatou, čerstvě pikantní vůni. Elegantní záležitost v které dominuje borovice, jalovec, jedle a kůže. Podrobnou recenzi si můžete přečíst zde.

Tuto vůni doporučuji koupit na Notino.cz ZDE.

TIP: U parfémů doporučuji nákup na eshopech. Vím řeknete si, vždyť vůni si musím očuchat, půjdu do kamenné parfumérie. Jenže tam stejně ucítíte jen úvod vůně a to jak vůně voní dál se nedovíte a hlavně utratíte tam mnohem víc peněz. Vím o čem mluvím, první vůni kterou doporučuji mi manželka koupila za cca 2000,- Kč v kamenné parfumérii a na internetu je dostání kolem 900,- Kč stejné balení. Jen ještě jedno doporučení. Nejděte za úplně nejlevnější eshopem, parfémy se často padělají. Já osobně doporučuji Notino, které jsem zde zmínil.

Vhodnost dárků k padesátinám

Ještě jedno malé zamyšlení nad dárky k 50. narozeninám. Nejčastějším dárkem tipově, který se k padesátinám dává je elektronika, nebo peníze. Sám tak dělám, ale nemyslím si, že je to dobrý dárek. Elektronika třeba mobil je sice žádaným dárkem, hlavně pokud darujete již nějaký kvalitní model. Ale elektronika tak rychle stárne, že za desete lid si na mobil, který měl před deseti lety muž nevzpomene. Schválně víte jaký byl váš předposlední mobil? A tak je to s každou elektronikou. U peněz, je to ještě horší, to si Vás s konkrétním dárkem muž vůbec nespojí i když za peníze bude určitě moc rád.

Raději si dejte nějakou chvíli a vymyslete originální dárek, na který hned tak nezapomene. Nezapomeňte že dárkem dáváte tomu druhému najevo to, jak jej dobře znáte, jak znáte jeho tužby, potřeby.

Další podobné články:

Pokud Vám naše tipy nestačily, pak pro Vás mám následující odkazy na další skvělé články.

Na tomto serveru:

Jinde na internetu:

  • Dárek k padesátinám pro muže – na stránkách www.50let.cz se věnují čistě tipům na dárky k padesátinám a dárkům pro muže se věnují například v tomto článku.
  • Dárky k 50. narozeninám – na stránkách www.k-narozeninam.cz se věnují pro změnu tipů na dárky k narozeninám a v tomto článku se věnují dárkům k padesátinám
  • Dárky pro muže k 45. narozeninám – v tomto článku naleznete podobné tipy jako v tomto článku, možná že právě ony budou ty pravé pro Váš dárek