Dárky pro muže k narozeninám

Levnější dárky k  narozaninám pro muže – dárky do 300,- Kč

Dal jsem dohromady seznam několika levných dárků k narozeninám. Někdo může namítnout, že dárek do 300,- Kč je hodně levným dárkem, ale věřte že někdy je vhodné a žádoucí přijít s levnějším dárkem. Dražším dárkem totiž příjemce můžete nevhodně zavázat. Někdy lidé kupují mužům levnější dárky, protože na dražší nemají. Vraťme se k tipů na levný dárek k narozeninám pro muže.

Vtipné dárky pro muže k narozeninám

Vtipné dárky jsou často taky spíš levnějšími dárky než drahými. Tento druh dárků je ideální hlavně ve chvíli kdy slaví parta a je třeba rozjet zábavu a ve chvíli kdy se skládáte na dražší dárek a Vy nechcete k narozeninám přát prázdnou rukou. A samozřejmě kdykoliv chcete muže rozesmát. Asi nemá cenu psát o tom, že smích je kořením života. Víc se o vtipných dárcích pro muže k narozeninách dočtete v článku vtipné dárky pro muže k narozeninám.


Tipy na levné dárky k narozeninám pro muže

  • v poslední době mnoha lidmi opomíjeným dárkem jsou knihy. Přitom kniha dokáže stále potěšit nejednoho muže. Jde o praktický dárek, který nemusí být jen přínosný z pohledu informací, ale může být okrasou nejedné knihovny, nebo interiéru.

  • já tento dárek nemám moc rád, ale mnoho lidí dárky takto řeší a do kategorie levných dárků pro muže zapadá do puntíku, jde o láhev alkoholu.

  • první tip na levný dárek pro muže byl tip na knížku, jde o dárky, které muži dostávali několik století. V posledním desetiletí se  progresivně rozvíjí elektronické hračky jako jsou mobily, tablety, atd… tyto hračky většinou stojí víc, takže ty tady nedoporučuji, ale kvalitní obal na mobil, nebo tablet muže potěšit nejednoho muže.

 

Mnoho dalších tipů na levné dárky naleznete v článku Levné dárky pro muže.

Tipy na dárky pro muže k narozeninám, kteří mají vše

Muži kteří mají vše často nemají to co by si přáli nejvíc a to víc volného času pro sebe a svou rodinu. Často je totiž jejich finanční blahobyt vykoupen velkým pracovním nasazením. Těmto mužům udělá největší radost dárek při kterém bude moci na chvíli vypnout.

  • vstupenky na koncert umělce kterého má rád

  • vstupenky na dobrou divadelní hru, nebo muzikál

  • vstupenky na velkou sportovní událost

  • zážitkový dárek : let balónem, škola smyku, tandemový seskok s padákem, driftování, flyboarding atp…

  • pokud si muž potrpí na dobrém jídle, tak nějaký gurmánský zážitek taky není špatným dárkem

  • kvalitní masáž taky potěší nejednoho muže

Srandovní narozeninové dárky pro muže

Někdy je vtipný narozeninový dárek pro muže ten pravý dárek, který muž potřebuje. Darovat někomu úsměv je dárkem k nezaplacení. U srandovního dárku si jen musíte pohlídat, aby narozeninový dárek nebyl trapný. Co může být sranda v okruhu kamarádů, může být nevkusný dárek ve společnosti s ženou, nebo rodinou. Při výběru srandovního narozeninového dárku si také pohlídejte, aby se po chvíli na dárek jen neprášilo. Proto je dobré kupovat srandovní dárky, které se například sní, nebo rychle vypijí.

darkypromuzeknarozeninam

Další tipy na dárek pro muže k narozeninám naleznete v článku ZDE.

Dárek pro muže k 30. narozeninám

Sám jsem nedávno slavil třicáte narozeniny a nenapadlo mě, že by jiní měli mít s těmito kulatými narozeninami problém. Ale čím víc si pročítám články o těchto narozeninách, tak mi příjde že mladí muži, ale nejen oni se 30. narozenin bojí. Bojí se že již jim nebude dvacet, ale že stárnou. Ale myslím že každý kdo má tento problém se s tímto faktem rychle oklepe. Plno skvělých tipů na dárky pro muže k 30. narozeninám naleznete na svkělých stránkách 30let.cz , které se tomuto tématu věnují. Pokud hledáte dárek k 30. pro muže, tak začněte tímto skvělým článkem Dárek k 30. pro muže

Dárek pro muže k 40. narozeninám

Psát tipy na dárek pro muže který má slavit 40. narozeniny je velmi obtížné. Protože v tomto věku může byt muž čerstvým otcem, ale taky jeho děti už mohou opouštět jeho domov a muž může znovu hledat větší volnost, kterou při dětech nezažil. Jedno je jisté, určitě si v tomto věku každý muž uvědomuje že stárne a na některé věci je již “starý”. Strašně rád by jsem zde přinesl tipy na skvělé dárky k 40. narozeninám, ale nechtěl by jsem se opakovat, proto Vás odkážu na stránky věnující se dárkům k 40. Být Vámi tak začnu číst skvělý článek Dárek pro muže k 40. narozeninám.

Dárek pro muže k 50. narozeninám

Oslavy 50. narozenin jsem nedávno zažil i u mě v rodině a zkušenosti s výběrem dárku k padesátým narozeninám dobře popisuji na webu www.50let.cz proto se nechci opakovat a zvu Vás na isnpirativní čtení na tomto webu. Já osobně by jsem začal úvodním článkem Dárek k padesátinám.

Dárek pro muže k 60. narozeninám

Existuje mnoho kulatých narozenin, některé jsem zde již zmínil. Osobně si myslím, že 60. narozeniny jsou jedny z nejzajimavějších narozeniny a lidé mají tendenci při výběru dárku k 60. narozeninám hodně chybovat. Aby jste se svým dárkem slavili úspěch, tak se koukněte na tento článek. V tomto článku naleznete mnoho tipů na skvělé dárky pro muže k 60. narozeninám. Kdyby se Vám to nechtělo číst, tak jen vypichnu, nedělejte z 60. letého muže důchodce a podle toho také vybírejte váš narozeninový dárek.

darky-pro-muze-k-narozeninam2

V tomto článku jsme zmínil několik tipů na narozeninové dárky pro muže, ale i několik významných jubileí v mužově životě, pro které se kupují hodnotnější dárky. A při kterých si většinou lámeme hlavu, jaký dárek koupím. Doufám že tipy a odkazy na související články Vám pomohou při výběru toho nejlepšího dárku a pokud náhodou ne, tak zkuste kouknout na úvodní článek tohoto webu Dárky pro muže. V tomto članků naleznete ještě mnohem víc tipů na dárky pro muže.

PS: skvěle se narozeninovým dárkům věnuji stránky www.k-narozeninám. Na těchto stránkách naleznete mnoho skvělých tipů. Nebo hned začněte číst článek Dárek k narozeninám pro muže.

Tipy na nejlepší dárky pro muže k narozeninám naleznete v článku ZDE.

Dárky pro muže k narozeninám podle věku

Je jasné, že dárek k narozeninám pro 18. letého kluka bude nejspíš vypadat jinak, než dárek pro 60. letého muže. Takže zde jsou tipy na články podle věku.

Dárky pro muže k 25. narozeninám

Dárky pro muže k 33. narozeninám