Tipy na vánoční dárky pro muže

Kromě toho, že vánoce mnoho lidí považuje za chvíle shonu, nebo rodinné pohody. Tak je to i jeden den v roce, kdy se daruje nejvíc dárků. Dárky k vánocům nedostávají jen děti a ženy, ale i muži. Mnoho mužů si dokáže říci co by si pod stromečkem přál. Ale někteří se nechají rádi překvapit, nebo sami neví co by chtěli pod vánoční stromeček dostat. Pokud je tomu tak i ve vašem případě, tak pro Vás mám několik tipů na dobrý vánoční dárek pro muže.


Dárky pro muže k vánocům každý z nás kupuje rok co rok. Někdo si s výběrem dárku  hlavu neláme a každý rok kupuje podobný dárek. Někdo si zase dá tu práci a zjísti si co je v daném roce trendy, aby muži udělali radost. Já zde zmínim několik tipů na dobrý dárek pro muže k vánocům. Některý tip je tip na tradiční dárek, jiný na trendy dárek.

vanocni darky pro muze1

Tip na vánoční dárek pro muže

 

  • Zážitky jsou oblíbeným dárkem jak pro dávajicího, tak pro muže, který tento dárek najde pod stromečkem. Zážitky které se mužům dávají k vánocům nejvíc jsou: tandemové seskoky, pivní lázně, jízda v luxusním autě, let balónem tyto vánoční dárky doporučuji koupit zde.

 

  •  Zabal muži pod stromeček kvalitní mužskou vůni. Tímto dárkem uděláš radost nejen muži, ale i sobě. Muž ti bude krásně vonět. Vybírat vůni po internetu je obtížné. Proto prvně doporučuji prostudovat  web Domluva.cz který je plný recenzí. Tento vánoční dárek doporučuji koupit na internetu. Vím bude Vás to lákat zajít do parfumérie a tam vůni očuchat a koupit, což je výhoda parfumérie,ale důvod proč doporučuji nákup na internetu je že ušetříte desítky procent z ceny tohoto vánočního dárku. Nakupujte jen na renomovaných ehopech. Tam budete mít jistotu že muži dáte pod stromeček originál.

 

 

  • Možná budu  v první větě na Vás moc technický, když tak ji přeskočte a čtěte dál. Celý svět spěje ke cloudovému uchovávaní dat. Stolní počítače jsou na ústupu. Fotky máme na různých místech, jako jsou mobily, tablety, notebooky. Ale i v této době je důležité zálohovat a přenášet velké objemy dat. Proto si myslím že skvělým trendy dárkem letošního roku bude přenosný hardisk. Přenosné hardisky jsou skvělým dárkem pro techničtější muže, kteří ještě tento hardisk nevlastní. Myslím si že tímto dárkem potěšíte nejednoho muže.

 

  • Pokud má muž ještě starý telefon, tak myslím že je idealní doba pořídit mu pod stromeček nějaký nový chytrý telefon. Technologie už je v dnešní době dosti vychytaná, aby jste koupili chytrý mobil v jakékoliv cenové relaci a nákupem neudělali chybu. Bude jen na Vás jak drahý dárek bude chtít muži k vánocům dát.

 

  • Po dvou technických tipech na vánoční dárek pro muže zde mám další tip na vánoční dárek, jde o klasický dárek, na který se v posledních letech trochu pozapomnělo. Přitom si myslím že neoprávněne, jde o kvalitní knihu. Mnoho lidí dnes čte informace na internetu, ale není nad kvalitně zpracovanou knihu, kterou zpracuje odborník ve svém oboru. Kniha je krásná i ve své trvanlivosti. Kvalitní knihy jsou věci které se dokonce i dědí. Pěkně zpracované knihy jsou ozdobou interiérů. Pokud nevíte jakou knihu muži k vánocům koupit, tak se koukněte například na motivační knihy, kuchařky, nebo knihy které se věnují koníčku, kterému se muž věnuje.

 

  • V předchozím tipu na vánoční dárek pro muže jsem již zmínil, že jeden z dárků může být kniha která se věnuje koníčku, který muž provozuje. Skoro každý muž provozuje nějaký koníček, nebo sportuje. Vybírat vánoční dárek muži v oboru který on dobře zná je těžké. Takže při koupi takového vánočního dárku doporučuji tři cesty. Buď se muže zeptáte, co by se mu hodilo a on Vám to řekne, jenže takto přijde o překvapení z dárku. Druhá varianta je že dostane poukaz do obchodu v kterém nakupuje věci pro své hobby a on si sám vybere jaký dárek si koupí. Oproti penězům má poukázka tu výhodu, že jím říkáte kup si dárek pro své hobby a ne například potřebnou věc pro chod domácnosti. A třetí variantou je koupit mu dárek který není přímo vybavení pro jeho hobby, ale nějak jeho hobby překrývá. Uvedu příklad muž má rád nějakou kapelu, tak mu nekoupíte CDčko, ale například triko kapely, nebo knihu o kapele.

 

  • Můj poslední tip na vánoční dárek pro muže je koupit muži nějakou vstupenku, nebo pernamentku. Má muž  rád fotbal, nebo hokej, tak mu kupte pernamentku na fotbal. Chodí rád do posilovny? Pak mu v tomto případě kupte vstupenku do posilovny. A když mu koupíte do nějaké vybavenější než do které chodí, tak mu určitě tímto dárkem pod stromečkem uděláte velkou radost. Má-li muž rád nějakou muziku, tak máte možnost mu darovat vstupenku na koncert, nebo lépe na festival. Jen si pohlídejte aby byl festival žánrově pro muže přijatelný. Metalista asi neocení folkový festival a naopak. Výhoudou vstupenek na letní festivaly je v tom, že na podzim jsou vstupenky nejlevnější. Sice se ještě neví jaké kapely budou na festivalu hrát, ale i čekáni na ohlášení známých jmen má během jara svou krásu a vašemu dárku přidá na atraktivnosti.

Vánočním dárkům pro muže se věnujem taky v článku Vánoční dárky pro muže.

Žhavé tipy na vánoční dárky pro muže k letošním vánocům naleznete v článku Vánoční dárky pro muže