Dárky pro muže k šedesátinám

Dárky pro muže k šedesátinám

Kupovat dárek muži k šedesátinám je na jednu stranu snadné, na druhou je to obtížné. Muži v šedesáti totiž již často nemají tolik koníčků a zájmových aktivit, jako mladší lidé. Na druhou stranu v dnešní době mají těsně před důchodem a nejspíš již na důchod šetří. Takže teď máte šanci jim koupit něco, co si již možná nikdy nekoupí a přitom máte šanci, že to muž využije. Aby jsem zde uvedl příklad. Muž rád chodí po horách a víte že má děsný batoh, který dostal jako reklamní dárek na nějaké akci. Zde je naprosto skvělá příležitost koupit muži krásný kvalitní batoh. Coby budoucí důchodce by si jej určitě nekoupil. A v takovém duchu by jsem mohl pokračovat.


Osobně si myslím, že dárky k šedesátinám by měly být trošku jiného ražení, než něco spotřebního v podobě nové košile, nebo chytrého telefonu, který za tři roky zastará a nebude fungovat. Jaký tip dárků mám na mysli, tak to Vám řeknu v následujicích tipech.

jak vybrat dárek k šedesátinám
jak vybrat dárek k šedesátinám

Tipy na dárky pro muže k šedesátinám

Daruj muži k šedesátinám zážitek na který nezapomene

 

Zážitkový dárek není zrovna tip dárků, který by hmatatelně muži zůstal. Ale pokud zvolíté správný zážitek, tak věřte že na tento dárek muž hned tak nezapomene. Jak s oblíbou říkám, vzpomenete si na dárek, který jste dostali k narozeninám před čtyřmi lety? Asi nejspíš ne. Ale určitě rádi vzpomínáte na krásné chvíle, či nevšední zážitky ve vašem životě. A jeden takový můžete muži darovat. Nemusí jít o divočinu v podobě tandemového seskoku. Ale tkaový let v balóně, pivní lázně, které si užije i s manželkou či kamarádem to jsou zážitky, potažmo dárek na který hned tak nezapomene. Některé zážitky jsem už zmínil, namátkou zmínim ještě nějaké další. Co takhle muži darovat možnost řídit luxusní auto, nebo mu zaplatit vyhlídkový let na městem v kterém žije atd…

 


Velký výběr zážitkových dárků různého druhu za dobré ceny nalazenet ZDE.
 

Než vyberete zažítkový dárek k šedesátinám, tak by jste měli pořádně zvážit zdali si daný zážitek muž náležitě užije. Ne všichni muži totiž touží po adrenalinu. I když hlavně ženy si toto rády myslí. Dobré je taky myslet na to, aby jste dárek jen nevyplnili to co již muž dávno má, příklad muž, nebo někdo v jeho okolí již vlastní luxusní auto, takže kupovat mu možnost projet se v Porshi nemusí být to pravé. Nebo například muž časti jezdí s manželkou na wellness pobyty, v tom případě pivní lázně, které jsou takové wellness nemusí být tím pravým dárkem. Ne  že by nebyl z toho dárku nadšen, ale nejspíš na něj brzo zapomene. Protože zažije lepší, jinačí.

 

Daruj muži kvalitní hodinky – klasický dárek, který v posledních letech je zase oblíben

Není tomu tak dávno, kdy byly náramkové hodinky skoro zapoměny. Všichni se na čas koukali na mobil. Aťuž z důvodu, že chtěli aktualní čas znát, ale i z toho, že se chtěli pochlubit že mají mobil. Nebo jaký mají mobil. Tatot doba je již pryč a i výrobci hodinek víc přitlačili na pilu. Takže muži v posledních letech čím dál tím víc zdobí krásné náramkové hodinky, které nejen ukazují čas, ale jsou i krásným módním doplňkem. Starší muži určitě nějaké staré Primky mají. Co kdyby jste muži k šedesátinám koupili modernější hodinky. Teď nemyslím, že by mělo jít o nějakou futuru pro mladé, ale krásné módní hodinky. Určitě jimi muži uděláte radost.

Pro inspiraci přidávám ukázku několika hodinek, které se jako dárek k šedesátinám hodí.

tip na dárek k šedesátinám
tip na dárek k šedesátinám

Tyto hodinky můžete koupit ZDE.

hodinky dárek k šedesátinám
hodinky dárek k šedesátinám

Tyto hodinky můžete koupit ZDE.


Tyto hodinky a mnoho dalších doporučuji koupit ZDE.
 

Jak vybírat hodinky pro muže k šedesátce? Přes hodinky nejsem žádný odborník, jen si myslím, že by hodinky neměly být nějak moc komplikované. Úplně zapomeňte na to, že by jste muži darovali chytré hodinky, ty se tak rychle vyvíjejí, tento dárek by rychle zestárnul a je dost pravděpodobné, že by si muž na ně nezvykl, nebo by je nechtěl nosit. Tedy pokud není geek.

 

Vtipný dárek k šedesátinám pobaví nejen obdarovaného muže

Nedávno jsem si myslel, že vtipným dárkům odzvonilo, obchody s ptákovinami, které byly po revoluci na každém rohu zmizely. A v mé rodině, ani na oslavách kde jsem byl se vtipné dárky nedávaly. Ale poslední rok či dva jsem zjístil, že tyto dárky jsou pořád hodně oblíbeny. Většinou se nedávají jako hlavní dárek, ale jako doplňek při gratulaci, například ve chvíli kdy se skládate na hlavní dárek a Vy nechcete gratulovat s prázdnou rukou. Vtipné dárky mají tu skvělou vlastnost, že lidi pobaví a pokud muž slaví kulaté narozeniny, tak může mít trošku obavy z toho, jak ten čas letí, takže mohou pomoci onu obavu částečně vtipně odlehčit. Asi moc nemá cenu rozepisovat co vše vtipného můžete muži darovat. Nejlepší je se podívat na nabídku nějakého eshopu.

 


Já doporučuji na vtipné dárky eshop Hubatacernoska.cz již roky tam kupuji vtipné dárky. Koukněte na jejich nabídku.
 

Jak vybírat vtipný dárek k šedesátinám? Vtipný dárek skoro pokaždé pobaví, ale často po pobavení skončí v poličce či šuplíku a z dárku se stává jen pracholapač, proto si při výběru vtipného dárku dejte pozor na tento fakt. Dobré jsou proto dárky, které budou užity. Láhev alkoholu s vtipným potiskem, toaletní papír s potiskem, triko s potiskem.

 

Dále zvažte zdali bude vtipný dárek vhodný do společnosti lidí, kteří na oslavách narozenin budou. Jestli tam budou staří rodiče od muže, tak je nějaká erotická zástěra může pohoršit a ani Vy v jejich očích nezabodujete. Ale pokud to bude parta kamarádů, nebo vrstevníci, tak to může být hodně dobrý dárek.

 

Další tipy na dárky pro muže k šedesátinám

 

Nechci Vás moc zdržovat, ale přeci jen mi příjde, že pár tipů by se ještě slušelo zmínit. Co kdyby jste muži k šedesátinám darovali nějakou kvalitní pánskou vůni. Je to hodně netradiční dárek, hlavně když vemete na zřetel věk muže. Možná že v muži vzbudíte radost z toho, že bude svému okolí krásně vonět. Hlavně ve chvíli kdy mu vůni budou hlavně ženy chválit. Protože se vůním věnujím, tak zde přikládám pár tipů na skvělé vůně.

 

Hugo Boss No.6 -mix jablka, skořice a vanilky muže uchvacuje již po mnoho let, tato elegantní vůni mohou bez problému užívat i starší muži i když se o sladkých vůní často mluví, že jsou jen pro mladé. Hugo Boss No.6 totiž leží na krásném dřevitém základu. Opravdová klasika. Víc se o ní můžete dočíst ZDE. Koupit ji doporučuji ZDE.

 

Terre D’Hermes Eau Tres Fraiche – letní můžská vůně, úžsné zkloubení pomeranče pelargonie a dřevitých tónů. Krásná zemitá vůně, ale i přes to svěží. Myslím si, že je skvělou volbou jako dárek pro muže k šedesátinám. Víc si o ni můžete přečíst ZDE. Koupit ji doporučuji ZDE.

 

Dobrým dárkem může být i módní doplňek, taková kvalitní kožená kapsa přes rameno, do které vleze velký mobil a peněženka plná karet je u mužů stále víc oblíbená. Možná že svou inspiraci naleznete ZDE.

kapsa přes rameno skvělý dárek k šedesátinám
kapsa přes rameno skvělý dárek k šedesátinám, tuto kapsu můžete koupit ZDE.

 

Další inspiraci naleznete v článku Dárky pro muže k 60 , nebo dárky k 60 pro muže