dárky pro muže seniory

Dárky pro muže seniory

Senioři mají často tu smůlu, že jejich dárky jsou odbyty stylem koupíme mu dárkový koš. Dáme mu láhev kterou má rád atp… . Možná to v té chvíli vypadá jako win win řešení pro všechny, děda je za takový dárek rád a Vy jste rádi, že jste darovali něco, co udělalo dědovi radost a v duchu si říkáte to jsem to dobře vymyslel. Ale já si myslím, že kupovat dárek staršímu muži je hlavně příležitost k tomu ať už muže trošku popostrčit k nějaké aktivitě, protože tyto aktivity ubývají, tak k tomu, možnost muži pořídit něco co by si už asi nikdy nekoupil. Buď že by jej to nenapadlo, nebo že na to díky důchodu nemá.


Je mi jasné, že je senior a senior, někteří se sotva hýbou, jiní ještě vyrážejí na daleké výlety. Nebo navštěvují svou rodinu. Proto se generálně těžko radí, jaký dárek v tomto případě koupit. Ale i tak se o to pokusím a na to zdali jde o správnou volbu, to se budete muset zamyslet Vy vy toho muže znáte.

 

Tipy na dárky pro muže seniory

tipy na dárky pro muže seniory
tipy na dárky pro muže seniory

Daruj muži pivní lázně

Pokud je muž trošku vitální i jeho žena a víte o něm, že má rád pivo, pak by mohl být skvělý  dárek pivní lázně. Nemusí jít o nějaké náročné víkendové pobyty, ale jen jednorázovou návštěvu. Na kterou jej odvezete a přivezete. Určitě by si tento nevšední zážitek užil.

 

Pěkný výběr pivních lázní naleznete ZDE.
 

Daruj seniorovi vtipný dárek

 

Je mi jasné, že pro většinu seniorů výše zmíněný dárek již nebude. Proto zde přicházím s dalším tipem na dárek. Tentokrát jde o vtipný dárek. Smích je koření života a dokáže léčit. Proto si myslím, že vhodně zvolený vtipný dárek potěší každého seniora. Jen vybrat ten vhodný. Zkusím zde uvést pár tipů.

 

Potištěný toaletní papír

 

Vtipný a praktický dárek může být například potištěný toaletní papír. Velký výběr toaletních papírů s potiskem naleznete ZDE. Seniorovi můžete darovat například toaletní papír s natištěnými penězmi, nebo pokud senior luští sudoku, tak toaleťák se sudoku.

 

Léčivá kniha – Jak na revma

Ne nebojte se, nedoporučuji Vám lékařskou knihu, plnou rad jak léčit revma. V tomto případě jde o maketu knihy, která na první pohled vypadá jak kniha, ale uvnitř se ukrývá malá láhev slivovice od Jelínka. Myslím, že muž bude pěkně koukat až zjísti že vlastně nedostal knihu, ale slivovici. V budoucnu zde bude moci ukrývat železnou zásoby na horší časy, nebo před někým. Tento skvělý vtipný dárek ideální pro seniory můžete koupit ZDE.

Další tipy na dárky pro starší muže naleznete v článku Dárky pro dědu.