Narozeninový dárek pro chlapa

Nedávno jsem četl zajímavý článek Kam se vytrácejí chlapi? Pokud si jej nechcete přečíst tak pro Vás v kostce. Autorka rozvádí úvahy, proč se v posledních letech stírá rozdíl mezi pohlavími. V článku popisuje přírodu, mužnost, historii lidstva a celý jej ukončuje o tom, že v minulosti měli dominantní muži mnohem větší možnost mít mnoho levobočku, ale s příchodem antikoncepce a taky ménší důležitosti svalů a síly zkrátka alfa chlapům nepřeje. Nemluvě o tom, že obchodníkům se více hodí muž podobný ženě. Parfém pořádnému chlapovi neprodají. Takže tlak na to, aby chlap byl pořádným chlapem ve společnosti již není tak silný jak býval.


Já zkusím tento článek rozvinout o problematiku dárků. Na tomto webu se totiž dárkům pro muže, nebo chlapy chcete-li věnujem. Já si myslím, že v dnešní době, kdy v našem prostoru nehrozí války, nebo genocidy. S mnoha nemoci si poradí medicína ženy hledají spíš chytré chlapy kteří ji bude schopen zaopatřit a i jejich společné děti. To jde v dnešní době určitě snadněji než kdykoliv v minulosti. Jenže svět je mnohem složitější než v minulosti. Aby to vše muž zvládal, tak často netrpí fyzicky, ale psychicky. Má náročnou práci, která na něj klade mnoho úkolů. Mnoho chlapů musí v práci přemýšlet. Proto si myslím že narozeninový dárek pro chlapa by měl chlapovi přinést odreagování.

Nejlepší narozeninové dárky pro chlapy

Jak už jsem v předchozí úvaze nastínil, chlapi to často nemají v  práci lehké, takže občas musí vypnout. Někteří to řeší na úkor rodiny tím že chodí s kamarády na pivo, nebo si jdou zasportovat. Obě aktivity i když to na první pohledy nevypadá spojují zážitky. V hospodě si chlapi mezi sebou vyprávějí zážitky a při sportování často netradiční zážitky zažijou. Někteří své zážizky přibarvují, jiní vyprávějí o zážitcích jiných. Já si osobně myslím že zážitkový dárek je nejelpším narozeninovým dárkem pro každého chlapa . Schválně zde nezmiňuji jaký zážitek je pro chlapa nejlepší, protože neznám mužovou povahu. Pro kterého tento dárek hledáte. Ale vy svého chlapa určitě znáte a víte co má rád. Zdali má rád adrenalin, nebo pohodu. Zážitek může být například gurmánský. Skvělou nabídku naleznete zde. Firma Essence se na zážitky specializuje a z vlastní zkušenosti musím říct, že ji to jde skvěle. Již několikrát jsem zde dárek kupoval.

Sem tam když navrhnu, že by jsme nějakému chlapovi mohli koupit nějaký zážitek se někdo ozve. Vždyť je to drahé? Za pár minut zábavy tolik peněz? Na jednu stranu mají pravdu. Na druhou na neobvyklý dárek se nezapomíná a ještě dlouze se o něm vypráví. Dárek pro chlapa k narozeninám nemusíte kupovat sami. Můžete oslovit další lidi, kteří na oslavu narozenin půjdou. Lepší jeden dobrý dárek, než pět flašek na které si chlap po měsíci nevzpomene.

Mohlo by Vás také zajímat:

Dárek k narozeninám pro chlapa

Dárek pro chlapa

Dárky pro chlapa