Vánoční dárky pro muže

Vánoční dárky pro muže 2015

Pomůžem Vám s výběrem vašeho vánočního dárku pro muže. V tomto článku se dovíte, jaké tipy dárků muži můžete koupit. Najdete zde i tipy na konkrétní dárky s kterými muži uděláte radost. Výhoda tohoto článku je ta, že tyto stránky nejsou obchodem. Takže Vám budu doporučovat dárky o kterých si myslí, že s nima budete slavit úspěch a ne to zboží, které potřebuje obchodník prodat.


Tipy na vánoční dárky pro muže

 

Darujte muži k vánocům vůni

 

Určitě znáte známou větu z pohádky. Přijet, nebo nepřijet, oblečena, nebo neoblečena. Tak nějak by se mohlo pokračovat u tohoto typu dárku. Dárek nedárek. Je jasné, že vůni muž upotřebí a třeba již za rok ji mít nebude. Ale upřímně já si myslím, že tak by to bylo jen dobře, protože další vánoce by jste mohla koupit další vůni a upotřebení by bylo jasným důkazem že se Váš dárek muži líbil. A teď zpět k nápadu darovat muži vůni. Většina mužů skončila svou snahu vonět okolí u deodorantů a ani ve snu by je nenapadlo zajít si do parfůmerie a tam vyzkoušet a koupit nějakou pánskou toaletní vodu, nebo parfém. Vám tuto variantu při nákupu vůně taky nedoporučuji, protože kamenné parfumérie jsou proti internetovým cenám mnohem vyšší. Nejsou vyjímky, kdy jsou vůně v parfumériích i o 50% vyšší. Je mi jasné, že vybírat pánskou vůni naslepo na internetu je složité, ale pokud zvolíte osvědčenou klasiku a předtím si třeba něco o této vůni zjístite. Tak potom máte velkou šanci, že vůně bude slavit u muže úspěch. Aby jsem nezůstal u teoretizování, tak zde dám jeden tip. Kupte muži toaletní vodu Hugo Boss Boss No.6 Bottled, tato vůně je již několik let jednou z nejprodávanějších pánských vůní. Jde o sladkou vůni, která je ovšem hodně mužná, díky dřevitému základu. Z počátku jde nejvíc cítit jablko, později se rozvine vůně vanilky a na konci je nejvíc cítit skořice. Někteří vůni Boss No.6 přirovnávaji vůni jablečného koláče. Výhodou této vůně je její univerzálnost. Kromě extrémů se hodí jak do teplého, tak do studeného počasí. Nosí se jak přes den, tak v noci. Jde o ležérní vůni, která není v ničem extrémní, takže neprovokuje okolí, což je idealní do kanceláře. Takový univerzál je pro muže, který neholduje vůním a neví, jaká vůně je vhodná pro kterou příležitost idealní. Proto si myslím, že když vůni pro muže, tak Boss No.6. Více se o této vůni můžete dočíst ZDE. Doporučuji ji koupit zde. Na parfemy.cz mají skvělé ceny a u tohoto obchodu je jistota, že dostanete originál a ne žádný plagiát.

Vánoční dárek vůně
Vánoční dárek vůně

Daruj muži pod stromeček zážitek

 

Teď nemám na mysli, že hned pod stromečkem by měl muž nalést dobrodružství jako je například hasení vánočního stromečku. Mám tím na mysli zážitek, který si muž užije, až bude mít čas. Zážitkové dárky miluji, sice po nich zůstávají jen vzpomínky, ale na silné zážitky se nezapomíná a takový zážitek by měl muž pod stromečkem nalést. Samozřejmě při výběru zážitkového dárku je třeba pořádně popřemýšlet, zdali zážitek muže osloví. Přeci jen ne všichni muži milují adrenalin, výšky, auta. Například vím, že já by jsem neměl radost, kdyby jsem k vánocům dostal tandemový seskok, nebo jízdu v luxusním autě. Ale například let v balónu by mě náramně bavil a manželka to ví a já už takový dárek od ní dostal. Ale to jsem nechtěl rozvádět. Zato znám mnoho mužů, kteří by si rádi skočili, nebo se projely výkonným autem. Zkrátka co muž to jiná nátura, ale vy už určitě muže pro kterého sháníte vánoční dárek dobře znáte. A v nabídce zážitků určitě vyberete ten nejvhodnější. Velkou nabídku naleznete například zde. Vím že se dobře prodávají například lety balónem, tandemové seskoky, pivní lázně atd… však koukněte. Než zážitek koupíte, tak si ještě jednou promyslete, zdali takový dárek muž užije. Několikrát se mi totiž stalo, že při nevhodném výběru tento dárek propadl. Což byla velká škoda. Nicméně stále si stojím za tím, že zážitkový dárek je nejlepším dárkem pro muže. Jde totiž přesně o takový ten dárek, který si člověk většinou sám od sebe nekoupí, protože mu příjde dost “drahý”. Ale jak jej dostane, tak onen zážitek rád vyzkouší a určitě na něj hned tak nezapomene. Kdežto například na nové trenky rychle zapomene hodně brzo.

 

Daruj muži k vánocům módní doplňek

 

Po dvou skvělých tipech, které nejsou ani tak fyzické, jak psychické a vjemové, se dostávám k mému poslednímu tipu na dárek pro letošní vánoce a ten je hmotný. Darujte muži pod stromeček nějaký módní doplňek. Všimněte si v jakém stavu má například peněženku. Nová peněženka je pěkným dárkem. Velký výběr peněženek naleznete zde.

Vánoční dárek módní doplněk
Vánoční dárek módní doplněk

Pokud chcete muži koupit k vánocům  hodnotnější dárek a muž ještě nemá hodinky, tak máte další možnost. Náramkové hodinky zažili po úpadku camback a to hlavně i díky tomu, že kromě času jsou i nádhernou ozdobou každého muže. Tzn. dáte muži krásný praktický dárek. Shválně se podívejte co vše se dnes dá koupit. Skvělou nabídku naleznete zde.

Vánoční dárek hodinky
Vánoční dárek hodinky

 

Mohl by jsem zde napsat mnohem víc tipů na skvělé vánoční dárky pro muže, ale já skončím u těch výše zmíněných a pozvu Vás na další podobné články na těchto stránkách. A to z více důvodů. Těžko se mi píšou tipy na dárky pro všechny muže a taky Vás nechci zbytečně zahlcovat.

 

Další skvělé články plné tipů na nejen vánoční dárky pro muže

Další článek, který se věnuje vánočním dárkům pro muže. Tentokrát víc teoreticky: Vánoční dárky pro muže

Mnoho skvělých tipů naleznete v článku: Tipy na vánoční dárky pro muže

 

 

Videa plné tipů a inspirace

Na internetu je mnoho skvělých videí plných tipů co se týká vánočních dárků pro muže. Koukněte, třeba tam naleznete potřebnou inspiraci.

Pokud je muž sportovec, pak by Vám mohlo pomoci toto video s tipy.

Všeobecné vyprávění nejen o vánočních dárcích

Dárky si lidé dávají od nepaměti. Je to mocný nástroj, kterým zajišťujem, zjišťujem své socialní postavení ve skupině. Dárkem si někteří lidé získavají náklonost jiného člověka. Dárkem dávate najevo jak dobře druhou osobu znáte. Dárkem by jste druhou stranu neměli přivádět do rozpaků. Hlavně tím myslím jeho hodnotou a to hlavně v případě, kdy se očekává, že obdarovaná osoba Vám váš dárek někdy bude opětovat a víte, že to bude pro něj cenově náročné. Uvedu extrémní příklad, muži darujete k vánocům drahé auto.

Vánoční dárek pro muže
Vánoční dárek pro muže

Co určitě přinákupu dárků dělat nesmíte je se zadlužovat se. Právě vánoce jsou obdobím, ve kterém mívají rodiny velké finanční výdaje. Pokud víte, že vaše finance budou kvůli vánočních dárků v mínusu. Tak to se raději s mužem domluvte a dárky si navzájem nekupujte, nebo si navzájem kupte symbolický dárek. Muž je dospělý a bude mít pro vaši finanční situaci pochopení, pokud je vnímavý, tak by s takovým návrhem měl přijít on sám. Znám případy, kdy si ženy s minimálním platem  braly půjčky, aby si udělali “krásné vánoce”. Dnes od nich vím, že vánoce měli krásné, ale následující roky byly peklo. Do tohoto tématu jsem nechtěl zabředávat, ale pro úplnost jsem jej zmínit musel.

 

Základ dobrého dárku, je kromě samotného dárku i jeho zabalení. První dojem totiž dělá hodně a krásně zabalený vánoční dárek pod stromečkem je základ. Určitě se Vám líbí to tajemno, když vemete pěkně zabalený dárek a uvažujete, co v něm asi je. Pomalu jej rozbalujete a Vy, ale i ten kdo Vám dárek dal si onu chvíli vychutnávají plnými doušky. Dopřejte tedy toto potěšení s rozbalování dárku i muži pod stromečkem.

 

Tím se dostávam k dalšímu bodu dárek by měl být překvapením, takže darovat muži peníze, nebo se jej ptát na to, co přesně mu máte koupit  je špatně. Pokud víte, že máte problém s výběrem dárku, tak pak si dejte při setkáni s mužem důkladný pozor o čem povídá a uvidíte, že muž Vám možná nepřímo, ale určitě sdělí to po čem touží. Dárkem dávate najevo i to jak jej znáte. Takže pokud za ním příjdete s dotazem, co by jsi chtěl k vánocům, tak možná mu uděláte radost, protože Vám řekne přesně to po čem touží. Ale podvědobmě mu bude jasné, že ho zase tak moc neznáte.

 

Ještě jednu věc před samostanými tipy by jsem zmínil. Pokud Vám příjde, že některé dárky jsou moc drahé, tak pouvažujte, zdali by se na dárek nedalo složit ve více lidech. Vánoce jsou většinou rodinného rázu. Ale i tak dárky muži nekupuje jen manželka, nebo přítelkyně, ale i jeho rodiče, nebo již vydělávajicí děti.

 

Další články s tipy na vánoční dárky:

Tip na vánoční dárek pro muže

Dárek pro muže k vánocům

Jaké jsou nejoblíbenější dárky pro muže k vánocům v roce 2016, tak to se dočtete v článku Vánoční dárky pro muže 2016