originální dárek pro muže k narozeninám

Originální dárky pro muže k narozeninám

Vybrat a koupit originální dárek není nic lehkého. Zkusím Vám s tímto úkolem pomoci. Taky mám pár tipů na originální dárky pro muže k narozeninám. Samozřejmě originální dárek je pro každého něco jiného. Asi těžko uchvátite muže pivními lázněmi, pokud muž tyto lázně běžně navštivuje. Pokud tomu tak není, tak pro muže který miluje pivo a má rád klid a relax můžou být pivní lázně právě onim hledaným originálním dárkem. Skvělý výběr pivních lázních naleznete zde.


Další tip na skvělý orginální dárek pro muže může být pravá středověká hostina. Muži milují dobré jídlo a pokud je budou při jídle bavit kejklíři, bříšní tanečnice, tak si myslím, že na takový dárek jen tak nezapomene. Středověká hostina probíhá v středověké krčmě, kde se i obsluha bude k muži chovat tak, jak by to mohl návštěvník krčmy zažít v patnáctem století. Tuto hostinu pro dva můžete koupit zde.

 

Samozřejmě že naprosto originálním dárkem je cokoliv co vyrobíte Vy sami, u takového dárku máte jistotu, že půjde o naprostý originál. Ale ne všichni máme na něco talent. Tak pokud chcete něčím originálním zaujmout, tak můj další tip je ten, aby jste nechali muže namalovat a darovali muži k narozeninám obraz. Tento originální dárek musíte začít řešit s velkým předstihem. Na internetu si najděte malíře, ketrý vám z fotky bude schopen muže namalovat. Samozřejmě že umělce nemusíte hledat jen na internetu, pokud to máte blízko do Prahy, tak se můžete zkusit domluvit s pouličním umělcem. Takový dárek určitě překvapí každého muže.

 

Hodně originálním a netradičním dárkem může být osobní logo. Logo Vám specialisté vytvoří od tisícovky výš, možná si říkate, že jde o velký peníz, ale kvalitní logo je na celý život a myslím si, že každý by rád měl své logo. Hlavně pokud muž své jméno použivá na vizitkách či internetu. Nebo je živnostník.

 

Další článek s originálními dárky pro muže.