Tip na vánoční dárek pro muže

Tip na vánoční dárek pro muže

Vánoce se pomalu blíží. Mnoho lidí začíná uvažovat nad vánočními dárky.Pokud sháníte vánoční dárek pro muže a hledáte inspiraci. Pak jste zde správně. Tento článek přináší několik konkrétních tipů na vánoční dárky, které určitě udělají mužům velkou radost.

 

Zážitek je skvělým vánočním dárkem pro muže

 

Mnoho lidí si myslí, že jediným možným dárkem je hmotná věc. Hmotná věc se dá krásně zabalit a je to hmatatelná věc ve chvíli kdy je dárek rozbalen. Ale věřte, že dobrý zážitkový dárek dokáže potěšit každého muže. A vůbec nebude vadit, že si samotná dárek užije mnohem později, než o samotných vánocích. Určitě se bude na zážitek těšit a určitě na něj nezapomene. Což o dárcích ala ponožky se říct nedá. A jaké že to zážitky můžete muži pod stromeček darovat? Odvážnější muži kteří milují adrenalin budou určitě rádi za tandemový seskok s padákem ten můžete koupit zde. Pokud o svém muži víte, že zase tak odvážný není, nebo se bojí výšek, ale pro změnu o něm víte, že má rád auta a rád řídí. Pak by možná mohl ocenit školu smyku. Škola smyku je nejen super zážitek, ale jde i praktická dárek. Muž si vyzkouší, jak má reagovat ve chvíli kdy se dostane jeho auto do smyku a to může v budoucnu využít. Školu smyku prodávají zde. Pokud je váš muž pohodář a víte, že po adrenalinovém zážitku muž neprahne, tak i takovému muži můžete k vánocům darovat zážitek. Pokud má rád pivo a víte o něm, že má rád pohodu pak mu k vánocům můžete darovat poukaz na pobyt v pivních lázních. Mnoho pivních pobytů naleznete zde.

 

Daruj muži k výnocům hodinky

 

Pokud váš muž ještě nevlastní krásné hodinky, tak vánoce jsou idealní příležitost muži takové hodinky pořídit. Dnešní hodinky, nejen ukazují čas, ale jsou i nádherným módním doplňkem. Schválně se koukněte například zde. Na hodinky.cz mají skvělý výběr za super ceny.

 

Netradiční dárek pro muže k vánocům může být vůně

 

Darujte muži k vánocům opravdu dobrou vůni. Možná že některé muže tímto dárkem přivedete do rozpaků a možná že si budou myslet, že jste mu k vánocům nedala dobrý dárkem. Ale pokud muži darujete opravdu dobrou vůni a on s ní bude sbírat pochavaly ze svého okolí, tak možná v něm vybudujete novou vášeň pro dobré pánské vůně.

Vánoční dárek vůně
netradiční vánoční dárek pro muže

A jakou že to vůni doporučuji. Protože sám mám ráda vůně a za svůj život jsem jich už vyzkoušel mnoho, tak mám určitě favority, které s čistým svědomím doporučím.

 

Nejvíc se k vánocům mužům dává vůně Hugo Boss – Boss No.6 Bottled. Tuto univerzální vůni muži milují. Je to totiž nejprodávanější pánská vůně. Jde o ležérní vůni. Někteří tuto vůni přirovnávají k vůni jablečného koláče. Tzn. že voní po jablku, skořici a vanilky. Tomu všemu na pozadí voní mužné dřevité vůně. Muži tuto vúni milují pro univerzálnost, tzn. nemusí řešit zdali si ji mají vzít pro tu či onu situaci. Nemusí ani řešit jaké je zrovna období či počasí. Boss No.6 doporučují i prodavačky, protože u této vůně je velká pravděpodobnost, že si ji muž oblíbí, když už se tak stalo u miliónu dalších mužů. Samozřejmě, že můžete muži koupit úplně jinou vůni. Ale pak riskujete to, že se vůně muži nemusí líbit. Protože je něčím specifická. Více si můžete přečíst na stránkách Boss No.6. Nebo ji přímo koupit zde.

 

Jaké dárky se mužům k vánocům nedávají

 

Mnoho mužů pod vánočním stromečkem najdou ponožky, nebo věci běžné spotřeby, jako je například voda po holení, pěna na holení, holítka atd… Zkuste se takovým druhům dárku vyhnout. Myslím, že takové dárky nepřinášejí žádné uspokojení a o Vás vypovídají to, že nemáte žádnou invenci a muže vůbec neznáte. Nebo že jste nevěnovali výběru vánočního dárku žádnou pozornost.

 

Další články, které se věnují vánočním dárkům pro muže

 

Vánoční dárky pro muže 2015

Vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Dárek pro muže k vánocům