batoh skvělý vánoční dárek

Problém s vánočním dárkem? Co takhle pořádný batoh!

Blíží se Vánoce a v mém okolí začíná tradičně kolovat všem známá otázka. Co by jsi si přál k Vánocům? Vždy se mi na to těžce odpovídá. Po čem toužím to si koupím a pokud ne, tak jde o drahou věc, která se jako dárek pro svou finanční náročnost nehodí. Ale zrovna nedávno jsem narazil na věc, která by se mi hodila a osobně je mi líto do ní investovat. Já si myslím, že dárky by jsme měli ty druhé trošku rozmazlovat. Proto mi tato věc příjde jako skvělým vánočním dárkem pro muže.

Jde o batoh. Ne že by jsem neměl batoh. Vlastním kvalitní sportovní batoh s kterým chodím na hory, do práce. Ale nedávno jsem potřeboval nosit  po městě víc věcí a zjístil jsem, že má kožená kapsa přes rameno je malá a sportovní batoh se pro tuto příležitost nehodil. Jeli jsme na několik dnů do Prahy a mělo být deštivo a chladně. Do kožené kapsy se deštník a teplé oblečení nevejde a s mým sportovním batohem jsem po Praze chodit nechtěl. Vzpomněl jsem si na fotku z Twitteru, kde měl mladý pár krásné retro batohy a já  začal po takové batohu toužit.

Zrovna takový batoh je vhodný do města. Nakonec jsme Prahu zvládli i bez batohu. Shánění a nákup by byl pro nás narychlo a ne všude měli pěkné a kvalitní batohy jak by jsem si přál. Ale myšlenka pořídit si batoh do města mě neopustilala. Takový batoh můžu nosit po městě, na dovolených atp. Protože se blíží Vánoce a myslím si, že batoh je skvělým vánočním dárkem. Hledal jsem, až jsem našel nádherný kousek, který chci a musím ho doporučit i Vám coby Vánoční dárek.

Modrý batoh Oita

Seznamte se. Toto je přesně ten batoh, který ocení každý muž při toulkách po městě, nebo například pokud jezdí do práce, kde se vyžaduje elegance, styl.

Skvělý praktický doplněk do každého mužského šatníku. Do batohu se vleze dokonce 15″ notebook. Přístup do batohu je přes zip který je v horní části. Zip překrývá nádherná hovězí kůže s pseudo řemínky s přezkami. Pod přezkami jsou magnety, které usnadňují přístup do batohu. Na druhou stranu toto provedení je dostatečně bezpečné proti zlodějům, protože pokud Vám někdo bude odkrývat kůži s přezkami, tak si toho nejspíš všimnete. Což u batohů jen se zipem vždy nemusíte. Kromě velkého objemu je velká praktičnost i v barvě batohu, která se hodí skoro ke všemu. Trochu retro styl zase dělá z batohu nadčasovou věc, která bude nositelná i za několik let.

Zkrátka tento dárek bude dělat radost muži po mnoho let.

batoh Oita
batoh Oita

Tento batoh Oita prodavají ZDE.

vnitřek batohu Oita
vnitřek batohu Oita

Další tipy na vánoční dárky pro muže

Mě osobně eshop Trendhim.cz coby zdroj dárků pro muže hodně zaujal. Kromě batohu, který doporučuji mají i jiné batohy, tašky a brašny schválně se podívejte na jejich nabídku. Já by jsem chtěl skoro vše co tam mají.