Testování dárků

Zjišťuji, že mé stránky se stávají čím dál tím víc místem, kde doporučuji otestované věci. Připadám si trošku jak časopis Dtest, který dělá podrobné testy. Já sice kromě parfémů nezkoumám věci najednou a do absolutního podrobna. Ale v čase mám věci které zde doporučuji otestované a to jak z užitím, tak i z reakce z toho, jak lidé reagují, když danou věc dostanou jako dárek.


Mnou darované zážitkové dárky

Nejčastěji na tomto webu doporučuji zážitkové dárky a sám rád tyto dárky daruji. Namátkou

S Haničkou jsme darovali tandemový seskok tchýni. Tedy Haniččině mamce. Ona dnes kromě samotného zážitku ráda zmiňuje v hůmorném nádechu i to, že jsem vymyslel pěknou fintu jak se zbavit tchýně. Myslím že si dárek užila a ráda na něj vzpomíná. Jak podrobně probíhá tak to si můžete přečíst v článku Tandemový seskok Kunovice na stránkách www.k-narozeninam.cz . V tomto článku naleznete i fotky ze samotného zážitku.

Další zážitek, který jsem s úspěchem daroval byly pivní lázně, které jsem daroval rodičům. Tentokrát to bylo k výročí svatby, ale protože jsem o tom zážitku chtěl taky napsat, tak jsem článek v kterém se o zážitku rozepisuje i má mamka psal na stránkách k-narozeninam.cz. Jeden odstavec mi do něj napsala i mamka. Myslím že si to rodiče užili a rádi na tento zážitek vzpomínají. I když jezdí x krát za rok do Maďarska do termálů, tak na pivní lázně ode mně nezapomínají. Mnou zmiňovaný článek se jmenuje Pivní lázně pro dva.

A do třetice darovaný zážitek, tentokrát jsem jej nedaroval já, ale já ho dostal a to od mé milované Haničky k našemu prvnímu výročí svatby. Šlo o let balónem. Vždy jsem chtěl letět balónem a koukat se na zemi pěkně z ptačí perspektivy a to se mi povedlo. O tomto zážitku píši podrobně na tomto webu v článku Dárek pro muže : Let balónem . V článku naleznete jak naši zkušenost s letem, tak i fotky ze samotného letu.

Myslím že na zážitkové dárky se nezapomíná, což mám zjíštěno z mého okolí a z vlastní zkušenosti, tak proto je zde nabízím.

Inspiraci pro zážitkové dárky můžete nalezt v článcích:

Módní doplňky

Další tip dárků, který mám dobře zmapován a který rád doporučuji jsou módní doplňky. Nechci tvrdit, že jsem nějaký extra znalec módy, ale módu sleduji a módní doplňky rád daruji. Vždy se snažím darovat něco víc luxusnějšího, než samotný muž nosí. Vím, že mu tím udělám radost. Muži mají tendenci na módní doplňky kašlat. Mají jeden opasek, jednu kravatu atd… . Když nějaký módní doplněk dostanou, tak jsou za tento dárek rádi a většinou začnou užívat i Vámi obdržený a to hlavně ve chvíli kdy mají po svém boku ženu, která je k tomu pěkně navede. Tato žena bude za Váš dárek ráda, protože mnoho mužů jsou konzervy, kteří se k nákupu dalšího opasku, kravaty, kožené kapsy nerozhoupají a raději budou nosit jednu věc do naprostého zničení. Nemluvě o tom, že mnoho mužů nechce za doplňky moc utrácet, takže když se mají rozhodnout, zdali mají za to či ono utratit víc peněz, tak radějí volí levnější variantu. Proto rád dávám doplňky o třídu vyšší, než běžně muž nosí.

porovnávaní módních doplňků
porovnávaní módních doplňků

Kapsu přes rameno vlevo doporučuji jako skvělý vánoční dárek pro letošní vánoce. Možná, že v době jak tento článek budete číst tak ji už v tipech nenajdete, protože již bude po vánocích, ale teď ji doporučuji na úvodní stránce a protože si myslím že je skvělá, tak jsme ji s Haničkou koupili na jejímu taťkovi mému tchánovi k Vánocům. Já ji doma porovnával s mou koženou kapsou a s čistým svědomím musím můj aktuální tip potvrdit, protože je ještě lepší než má kapsa, která byla dražší. Přitom jsou skoro stejné, ale tu kterou zde doporučuji má ještě elegantní látku vevnitř, lépe vyřešený popruh přes rameno. Jinou kapsu zase doporučuji k Vánocům ZDE.

Parfémy

Jsou to asi dva roky, co jsem propadl světu vůní. Mé bádaní mapuji na stránkách www.domluva.cz , kde píši své zkušenosti s vůněmi. Zatím vím, že jsem ještě na začátku cesty, ale myslím si, že už jsem vyzkoušel dost vůní, aby jsem mohl doporučit ty lepší coby dárek. Proto se zde v tipech na dárky pro muže často oběvují vůně. Jde o mnou ověřené vůně, které mohu doporučit. Je mi jasné, že obvzlášť u vůni platí co člověk to názor. Proto u každého tipu naleznete i tip pro koho se vůně hodí, pro jaké příležitosti a jaké počasí. Doporučuji jen ty co něco vydrží, co voní zajímavě a krásně. Protože není vůně jako vůně a co jsem odpozoroval ne vždy je v reklamách kvalita, která za to stojí. Lidé často kupují vůně, které znají z reklamy, přitom jsou mnohem lepší vůně, někdy i levnější. Proto jsem moc rád, že s klidným svědomím doporučuji to co si myslím, že je opravdu dobré.

hledání vůně, kterou doporučím jako dárek
hledání vůně, kterou doporučím jako dárek

Už jsem vyzkoušel opravdu velké množství mužských vůní, aktuálně jsem o nich napsal 79 recenzí, které naleznete na Domluvě a krátké výtažky zde na webu.

Viz například můj článek na Domluvě Jaký parfém máte darovat muži k Vánocům

Na tomto webu se snažím přinášet tipy na dárky o kterých vím že jsou dobré.

Doufám že i Vám mé upřímné tipy pomohou.