Tipy na dárky pro muže k 20. narozeninám

Tipy na dárky pro muže k 20. narozeninám

Pojďme se podívat na dárky které můžete darovat mladému muži k jeho 20. narozeninám.


1. tip na dárek pro muže k 20. narozeninám : jízda sportovním autem

Má li mladý muž řidičský průkaz a má li rád luxusní auta, v tom případě by se mu mohl líbit dárek ve formě zážitku. Nebojte nebudu Vás nabádat aby jste mladému řidiči kupovali drahé auto k narozeninám. I když mladý muž by byl z takového dárku k narozeninám určitě nadšen. Ale vaše peněženka a klid duše by z takového dárku nebyly nadšeny. Jízdu luxusním autem můžete zařídit jinak. Můžete mladému muži darovat zážitkový dárek, kdy bude moci takové auto řídit.

Možná jej tímto zážitkem tak nadchnete, že bude chtít někdy v budoucnu takové auto vlastnit a možná to bude popohánět jeho studie či kariéru kupředu. Nebo taky zjistí, že sen o tom vlastnit takové auto a řídit je pěkný, ale nestojí za to a své priority pozmění jiným směrem. Ať to bude tak či onak, tak na váš dárek k dvacetinám jen tak hned nezapomene. Na silné zážitky se totiž hned tak nezapomíná.

Velký výběr různých moto zážitků naleznete ZDE

2. tip na dárek pro muže k 20. narozeninám : hodinky

 

Dokáži si představit, že při dotazu:“ jaký dárek k 20. narozeninám si budeš přát.“ , mladý muž odpověděl, nový mobil, nový notebook, počítač. A Vy nejspíš nad tímto druhem dárku uvažujete, protože tím zabijete dvě mouchy jednou ranou. Mobil je dnes praktickou věcí, nezbytnou k životu a jednou za čas se kupuje nový. Tak to je. A teď máte příležitost mladému muži koupit nový mobil k narozeninám. Víte taky že mu s tímto dárkem uděláte velkou radost. Takže si nejspíš říkáte proč ne? Vždyť je to super dárek. Na jednu stranu máte pravdu, na druhou stranu, vzpomenete si na mobil před vaším předchozím mobilem? Nejspíš ne a to možná stál nemalý peníz. A tak nějak zůstane v zapomění váš dárek ve formě nového mobilu. Rok dva bude dělat radost, ale za pět let bude určitě nahrazen mnohem lepším mobilem a váš dárek k 20. narozeninám bude zapomenuto.

Když ovšem mladému muži darujete k 20. narozeninám opravdu kvalitní hodinky, tak pokud vyberete dobrý model, pak máte jistotu že Váš dárek bude nosit několik let. Sice skrz hodinky nebude moci volat, být na Facebooku atd… . Ale zase s elegantním modelem bude vypadat víc dospěle a elegantněji a třeba tímto kamínkem do jeho vizáže uloví svou budoucí manželku :).

Tipy na hodinky pro mladé muže k 20. narozeninám

Zde jsou hodinky, s kterými u mladého muže zabodujete.

tip na dárek pro muže k 20 narozeninám hodinky
tip na dárek pro muže k 20 narozeninám hodinky

Tyto hodinky můžete koupit ZDE.

Starší generace mají Casia hodinky ve škatulce digitálky. Ale Casio dělá super i klasické hodinky. Jako například výše uvedený model hodinek.

Značka Casio spadá do kategorie hodinek dobrý výkon za super cenu. Do kategorie“luxusnějších“ hodinek spadá švédská značka Kronaby. Záměrně píši luxusnější do uvozovek, protože hodinky mohou stát obrovské sumy a luxus pro movité lidi bude někde jinde. Já teď ale beru, že tento článek s tipy píši pro průměrného čecha, takže hodinky které stojí přes 10 000,- tisíc již beru jako luxusnější hodinky. Ale zpět ke Kronabům. Tyto hodinky nejen vypadají skvěle, ale mají i kromě času i jiné vychytávky. Jako krokoměr, GPS navigace domů, spouštění foťáku na dálku atd… . Zkrátka pár vychytávek, které mladí ocení. Přitom to jsou elegantní klasické hodinky.

tip na dárek pro muže k 20 narozeninám luxusní hodinky
tip na dárek pro muže k 20 narozeninám luxusní hodinky

 

Tyto hodinky můžete koupit ZDE.

3. tip na dárek pro muže k 20. narozeninám : taška přes rameno

Muži to neradi slyší, ale i oni v dnešní době potřebují svou kabelku. Mobily jsou totiž pořád větší, peněženky mají plné věrnostních karet, klíčů přibývá. Takže kvalitní kapsa přes rameno je dobrou volbou co se týče dárku. Mnoho mužů má nějakou sportovní látkovou kapsu, kterou nosí když potřebují. A to můžete právě dárkem ke kulatým narozeninám vyřešit a z kluka udělat mladého elegantního muže.

Hodně oblíbené jsou například tyto

tip na dárek pro muže k 20 taška přes rameno
tip na dárek pro muže k 20 taška přes rameno

Tuto tašku doporučuji koupit ZDE.

Nebo tato menší krásná kapsa od firmy Lagen

skvělý tip na dárek pro muže k dvacetinám
skvělý tip na dárek pro muže k dvacetinám

Tento dárek můžete koupit ZDE.

4. tip na dárek pro muže k 20. narozeninám : parfém

Mladí muži rádi loví děvčata. Dívky jsou rády uloveny voňavým mužem. A vy vaším dárkem můžete mladému muži s vůní pomoci. Mnoho mužů se parfémům vyhýbá a vrchol jejich vůní jsou deodoranty, nebo vůně z drogerie. Přitom tyto vůně většinou voní slabě a chvíli. Já tu teď nebudu rozepisovat který parfém je nejlepší, protože každému voní něco jiného. Nebojte ale i v tomto tipu dostanete tip na dárek pro muže k 20. narozeninám. Odkáži Vás totiž na web který je plný recenzí. Naleznete tam hlavně recenze na pánské parfémy.

 

Další tipy na dárky pro muže k 20. narozeninám

Dárky pro muže k 20. narozeninám – článek podobný tomuto článku. V tomto článku naleznete mnoho tipů na další dárky pro mladé muže

10 tipů na dárek pro muže k 20. narozeninám – deset tipů podobným těm v tomto článku. V tomto článku naleznete velkou porci inspirace