Tipy na dárky pro muže k 30. narozeninám

Tipy na dárky pro muže k 30. narozeninám

Dárky k třicátým narozeninám se většinou vybírají velmi snadno. Většina lidí kolem třicítky žije aktivním životem. Někteří již mají rodiny. Jiní si ještě užívají svobody a zkoušejí různé nové věci. Obě skupiny určitě nemají rády stereotyp a proto budou rády za originální netradiční dárek a na takové dárky se spolu podíváme.


1. tip na dárek pro muže k 30. narozeninám: let balónem

Hned náš první tip bude tip na zážitkový dárek. Tento druh dárků bude mezi tipy dominovat, protože zážitkové dárky jsou pro třicátníky většinou skvělou volbou. Mladí muži milují výzvy, netradiční zážitky na které se nezapomíná, který mohou sdílet s nejbližšími i na sociálních sítích. A zrovna let horkovzdušným balónem je jeden z oblíbených  zážitků. Sice to není velká porce adrenalinu, jak tomu je například u  tandemového seskoku. Ale na druhou stranu ne každý muž má rád adrenalin.

Velký výběr různých variant letů naleznete ZDE.

1. tip na dárek pro muže k 30. narozeninám let balónem
1. tip na dárek pro muže k 30. narozeninám let balónem

2. tip na dárek pro muže k 30. narozeninám: škola smyku

V třiceti si většina mužů myslí že již umí velmi dobře řídit. Většina jich má řidičský průkaz déle než deset let. Mnoho si pořídí výkonné auto. A mnoho již má rodinu, nebo ji plánuje založit. A právě možná hlavně rodina by byla ráda kdyby tatínek (syn) byl ještě trošku lepší řidič než je. A právě škola smyku tomu může napomoci. Kurz, který není jen kurzem, ale i zábavou a při tréninkové jízdě určitě i trošku adrenalinovou záležitostí. Kterou když se naučí mladý muž zvládat ocení úplně všichni. Jak samotný muž, tak i ti které poveze. Proto zvažte zdali právě tento dárek není ten nejlepší dárek pro muže k 30. narozeninám.

Školu smyku můžete koupit ZDE.

3. tip na dárek pro muže k 30. narozeninám: tandemový seskok

I náš třetí tip na dárek k třicetinám bude tip na netradiční zážitek. Tentokrát půjde o ryze adrenalinový zážitek na který mladý muž hned tak nezapomene. Protože zažít volný pád je  opravdu netradiční zážitek. Tento zážitek má několik výhod. Není kladen extremní nárok na mužův um v ničem, protože jde o tandemový seskok, takže hlavní úkony při seskoku udělá instruktor, který s mužem bude skákat a to co bude třeba po obdarovaném mu bude vysvětleno. Užít si tandemový seskok mohou i kamarádi, kamarádky, rodina obdarovaného muže. Ti jej mohou doprovodit na letiště a sledovat oblohu, která je většinou poseta lidmi s padáky. I sledováni chodu samotného letiště, příprav na seskok, přistávání je zážitek který stojí za to vidět. Ale pozor tento dárek nemusí byt vždy vhodným dárkem. Ne všichni muži milují adrenalin. Někteří mají rádi adrenalin, ale mají problémy s pohybem ve výškách. V obou případech doporučuji vybrat jiný dárek než je tento. Tipů je tu mnoho. Ale pokud se muž výšek nebojí a víte o něm, že si rád hraje na hrdinu a odvážného muže, pak takovému muži tento zážitek darujte. On možná bude  zaskočen, ale popere se s ním a o tomto dárku bude ještě dlouze vyprávět. Ať už před samotným skokem, tak po něm. A to si určitě přejete, aby se na váš dárek nezapomnělo.

Velký výběr tandemových seskoků naleznete ZDE.

4. tip na dárek pro muže k 30.narozeninám: vtipný dárek

Vtipné dárky mladému muži většinou kupují kamarádi, nebo kolegové v práci. Důvodů je víc, jeden z nich je vylepšit náladu při oslavách kulatých narozenin. To vtipné dárky umí dokonale. Většinou právě během samotných oslav jsou nejvíc obdivovány a často po oslavách na ně začne padat prach. Ale když předtím pobaví tak proč ne. Protože většina vtipných dárků stojí celkem málo takže proto jej často kupují kolegové v práci, či kamarádi kteří chtějí přijít s dárkem, ale nechtějí to přehánět s jeho cenou. V dnešní době sociálních sítí a selfie fotek často vtipné dárky vylepšují narozeninové fotky.

Typy vtipných dárků, které se k třicetinám dávají:

  • Dopravní značka omezení rychlosti na 30 km/h je hodně oblíbeným dárkem. My v práci si jednu takovou putovní k padesátinám. Vždy ji dostane nový padesátník jako dárek, podepsaný od kolegů kteří přispěli na dárek a když má padesátku další kolega tak ji často rád předá dalšímu. S cedulí se dělají dobré fotky.
  • Daruj k třicetinám mladému muži knihu. Darovat knihu není vůbec špatný nápad pokud muž rád čte, ale pokud moc nečte, pak když dostane knihu ke svým kulatým narozeninám a to ještě s titulem Léčivá kniha, nebo 30. let čas zahodit dudlík, tak nejspíš z takového dárku nebude nadšen. O to větší radost mu udělá zjištění že v knize nejsou stránky, ale ukrytá Jelínková slivovice.
  • Různé erotické hry. Pokud má muž super manželku, nebo přítelkyni tak možná ocení tento vtipný dárek. Na trhu je velké množství různých erotických her.

Vtipných dárků je mnoho a s tipy na ně by jsme mohli pokračovat. Já Vás ale raději odkáží na ověřený eshop kde mají velký výběr těchto dárků. Je to eshop www.hubatacernoska.cz

5. tip na dárek pro muže k 30.narozeninám : kvalitní mužský parfém

Mnoho mužů nad parfémy ohrnují nos a vrchol jejich vůní jsou deodoranty. Někteří si kupují vůně v drogeriích. Ale možná že právě třicáté narozeniny by mu mohly otevřít obzory. Obvzlášť pokud vůni dostane od ženy s kterou se milují a ta mu jej dá se slovy že tato vůně se ji líbí a bude ráda když ji bude nosit. Protože chtě nechtě ženy vůně vnímají a obvzlášť to když muž smrdí, nebo nevodí.

Od tohoto tipu nečekejte můj konkrétní tip, protože ke každému muži se hodí něco jiného a pro různé situace a roční období taky. Jen Vás odkáži na stránky kde jsou desítky podrobných recenzí. A tam už Vám s výběrem parfému poradí jsou to stránky Domluva.cz a váš dárek k třicetinám doporučuji začít hledat na podstránce Recenze pánských parfémů

6. tip na dárek pro muže k 30.narozeninám : kapsa přes rameno

I muži v dnešní době potřebují svou „kabelku“. Mobily, peněženky, jsou stále větší. Pokud tedy muž nemá kvalitní kapsu přes rameno, pak možná třicáté narozeniny toto mohou změnit. Kapsy jsou různé sportovní, elegantní. Zvažte sami jestli se nebude muži líbit například tato kapsa.

kapsa přes rameno dárek k 30 narozeninám
kapsa přes rameno dárek k 30 narozeninám

Tuto kapsu, ale i mnoho dalších kapes které můžete k třicetinám darovat naleznete ZDE.

7. tip na dárek pro muže k 30.narozeninám : hodinky

Hodinky jsou opět trendy a je to skoro jak s mobilem před lety kdo je nemá je divný. Dnes se sice díky času na mobilech bez hodinek každý obejde. Hodinky ale nejsou jen ukazatel času, v dnešní době jsou hlavně módním doplňkem. Pokud se rozhodnete mladému muži darovat k 30. narozeninám hodinky tak máte jednu výhodu, máte skoro nekonečný výběr ať už v samotném stylu hodinek, tak v značce a hlavně v ceně, pěkné hodinky můžete koupit za tisícovku, ale také za milión. Je tedy jen na Vás kolik chcete do dárku investovat. Tu je tip na jedny oblíbené hodinky, které vaši peněženku úplně nezruinují.

tip na dárek k 30. narozeninám hodinky
tip na dárek k 30. narozeninám hodinky

Tyto hodinky můžete koupit ZDE.

Další tipy na dárky pro muže k 30. narozeninám

Dárky pro muže k 30. narozeninám – článek podobný tomuto článku. V tomto článku naleznete mnoho tipů na další dárky pro mladé muže

10 tipů na dárek pro muže k 30. narozeninám – deset tipů podobným těm v tomto článku. V tomto článku naleznete velkou porci inspirace

Dárek k 30. pro muže – článek na stránkách 30let.cz, tyto stránky se věnují výhradně tipům na dárky k 30. narozeninám

Tipy na dárky pro muže k 30. narozeninám – další skvělý článek na stránkách 30let.cz který se věnuje tipům na dárky pro muže kteří budou slavit  třicetiny