Tipy na dárky pro muže k 40. narozeninám

Tipy na dárky pro muže k 40. narozeninám

Pojďme se podívat na dárky které můžete muži darovat k jeho čtyřicátým narozeninám. Doufám že Vám naše tipy pomohou s výběrem vašeho dárku.


40. mužovy narozeniny

Muž který slaví čtyřicáté narozeniny si většinou může koupit vše co si přeje a to co si koupit nemůže je většinou mnohem dražší než váš plánovaný rozpočet na jeho dárek. Takže přijít s vhodným dárkem k čtyřicátinám není vůbec lehké. Snad jediná výhoda je ta že dárek k čtyřicetinám bývá hodnotnější, takže máte větší možnosti, než když vybíráte dárek k normálním narozeninám. Přeci jen 40. narozeniny jsou kulaté narozeniny.

1. tip na dárek pro muže k 40. narozeninám: pivní víkendy

Pokud má muž rád pivo, pak mu můžete darovat nevšední zážitek který se týká piva. Tím je pivní víkend. Většina pivních pobytů obsahuje pobyt, polopenzi a návštěvu pivních lázní a pivovaru pro dva. Druhou osobu si sebou většinou muž vezme svou manželku, nebo přítelkyni, takže si tento dárek užijí oba. Muži na tento dárek rádi vzpomínají, protože jde o nevšední zážitek a na ten se hned tak nezapomíná.

Výběr různých pobytů v pivních lázních naleznete ZDE.

2. tip na dárek pro muže k 40. narozeninám: tandemový seskok

U zážitkových dárků by jsem ještě na chvíli zůstal. Protože zážitkový dárek je ideálním dárkem k 40. narozeninám. Na dobrý zážitek se totiž nezapomíná. Můj druhý tip na dárek je tip na adrenalinový dárek pro odvážné muže. Mnoho mužů rádo dává na obdiv svou odvahu. Dejte mu tedy příležitost to jednou zase veřejně dokázat a darujte mu pořádnou porci adrenalinu tandemový seskok. Tento dárek má několik výhod. První je že není kladen požadavek na mužův um. Muž dostane před seskokem instrukce a většinu technického co je třeba při seskoku zvládnout obstará zkušený tandemový parťák, který bude s mužem skákat. Další výhoda tohoto dárku je ta, že se na letišti může dobře bavit i mužův doprovod. Protože koukat se na snášející se parašutisty má své nevšední kouzlo. Další výhoda je ta, že i když se muž může skoku bát a bude mít obavy, tak když skočí tak už s tím nic neudělá a seskok zase tak dlouho netrvá, takže to nějak přežije a svou tvář odvážného muže neztratí, protože ty obavy svému okolí dát nemusí. A poslední výhoda tohoto dárku je ta že na něj hned tak nezapomene, protože tandemový seskok je nevšední zážitek na který se v životě nezapomíná. A to určitě chcete aby se na váš dárek nezapomnělo. S oblibou říkám, pamatujete si na dárek který jste dostali před třemi lety k narozeninám? Nejspíš ne.

Tandemový seskok doporučuji koupit ZDE.

 

3. tip na dárek pro muže k 40. narozeninám: škola smyku

I náš třetí tip na dárek k čtyřicátým narozeninám bude zážitkový dárek. Tento se však může zařadit i do škatulky užitečný dárek. Zvládat auto v smykové situaci je totiž velmi užitečná dovednost. Která se hodí nejen řidiči, ale i spolujezdcům. A právě tuto dovednost si může ve škole smyku zdokonalit. Tento dárek je takový vyzrálý dárek pro rozumné muže. A muži kteří čtyřicáté narozeniny většinou rozum mají. Nevím zdali by měl z takového dárku radost například dvacetiletý mladík, nejspíš ne. Ale muž ve čtyřiceti, který vozí své děti, rodinu cítí určitou zodpovědnost.

Śkolu smyku můžete koupit ZDE.

4. tip na dárek pro muže k 40. narozeninám: náramkové hodinky

Hodinky jsou opět in. Před pár lety všichni koukali na čas do mobilů, ale to se pomalu mění. Mobil nám pořád ukáže čas, ale hodinky to umí snadněji, jsou vždy po ruce (ehm spíš na ruce) a je to ikonický módní doplněk. A výrobci hodinek to dobře ví. Proto dnes vznikají nádherné hodinky.

Pokud se rozhodnete pro hodinky coby dárek k čtyřicátým narozeninám, tak myslím že tím dárkem určitě neprohloupíte. Výhoda hodinek je i ta, že je můžete pořídit za různou cenu. Hodinky mohou stát pár stovek, ale i několik miliónů, takže je jen na Vás kolik se rozhodnete do dárku investovat.

Zde jsou jedny z nejoblíbenějších hodinek, které můžete muži k čtyřicetinám darovat a určitě mu uděláte radost.

tip na dárek pro muže k 40 hodinky
tip na dárek pro muže k 40 hodinky
Tyto hodinky doporučuji koupit ZDE.

5. tip na dárek pro muže k 40. narozeninám: kapsa přes rameno

Mobily jsou pořád větší, peněženky mají muži plné věrnostních karet, takže jsou taky pořád větší. A na to již kapsy v oblečení nestačí. Proto i muži potřebují svou „kabelku“. Někteří nosí plátěné sportovní kapsy, jiní kvalitní kožené kapsy. Pokud váš muž žádnou pořádnou kapsu nemá, tak právě možná kapsa může být tím vhodným dárkem.

Jako například tato krásná kapsa přes rameno.

tip na dárek pro muže k 40 kapsa
tip na dárek pro muže k 40 kapsa
Tuto kapsu, ale nejen tuto kapsu můžete koupit ZDE.

6. tip na dárek pro muže k 40. narozeninám: kvalitní parfém

Parfémy nejsou jen doménou žen. I někteří muži chtějí vonět a hlavně ženy chtějí aby muži voněli,protože není nic horšího než smrdící muž.To vám řekne každá žena. A proto jsou možná 40. narozeniny tou pravou příležitosti při které můžete muži darovat kvalitní parfém. Jaký tak to se těžko radí. Možná že Vám pomůžou tyto stránky na kterých je hodně podrobných recenzí.

7. tip na dárek pro muže k 40. narozeninám: vtipný dárek

Smích je koření života a vtipný dárek jej umí vyloudit na tváři i nejednoho mrzouta. Mnoho lidí má problém s kulatými narozeninami, kterými jsou právě i 40. narozeniny. Myslí si že jsou staří, že jim skončilo mládí atd… Přitom až budou slavit například své 50. narozeniny tak na ty 40 budou vzpomínat v dobrém. Vše je totiž relativní. Ale to odbočuji od vtipných dárků. Vtipné dárky se k narozeninám dávají, kromě vtipu i z důvodu, že vtipný dárek zase tolik nestojí, takže pokud sháníte dárek například pro kolegu v práci a potřebujete drobnost, protože jste se již skládali na větší dárek tak právě vtipný dárek může být ten pravý dárek. S vtipnými dárky taky vznikají super fotky z narozeninových oslav. V době sociálních sítí, se to hodí.

Vtipných dárků je obrovské množství a je jen na Vás jaký vyberete.

Doporučuji kouknout například ZDE.

 

Další tipy na dárky pro muže k 40. narozeninám

Dárky pro muže k 40. narozeninám – článek podobný tomuto článku. V tomto článku naleznete mnoho tipů na další dárky pro mladé muže

Dárek k 40. narozeninám pro muže – další článek na toto téme

Dárek k 40. pro muže – článek na stránkách 40let.cz, tyto stránky se věnují výhradně tipům na dárky k 30. narozeninám