vánoční dárky pro manžela

Vánoční dárky pro manžela

Je mi jasné, že svého manžela znáte určitě nejlíp. A asi víte čím by jste mu udělali radost. Určitě již několik týdnů vysílá signály co by se mu líbilo. Ale vzhledem k tomu, že čtete tento článek, tak tipuji, že i přes znalost manžela, přes signály které vysílá stále ještě hledáte další tip na dárek. Sám to znám dobře, člověk myslí podle nějaké šablony a napadají ho neustále stejné nápady, takže inspirace z venku se občas hodí a doufám, že ji naleznete právě v tomto článku.


Nebudu Vás zdržovat a vrhnu se na jednotlivé tipy na vánoční dárky, které jsem pro přehlednost rozdělil do tří okruhů.

  1. Tradiční vánoční dárek pro manžela
  2. Daruj manželovi k vánocům vůni
  3. Zážitek netradiční vánoční dárek pro manžela

Tradiční vánoční dárek pro manžela

Já teď pomíjím ten nejběžnější dárek, který pod stromečkem nalezne snad každý, tím mám na mysli ponožky, slipy, nové triko. O těchto dárcích rád tvrdím, že jsou to dárky tak mimochodem a upřímně, myslím si že žádnou radost muži nedělají. Toto si může koupit sám a nemusí to dostávat k vánocům. Něco jiného může být nějaký kvalitní módní doplňek, který něco stojí. To už je věc, kterou si hlavně v rodinách kde není tolik peněz muž nenakupuje každým dnem. A i u těch bohatších rodin může jít o neběžnou věc. Značkové a luxusní módní doplňky něco stojí. Takže já si myslím,že takové krásné hodinky, nebo kvalitní nová peněženka, či cestovní kabela má něco do sebe. Nebudu zde vypisovat jednotlivé doplňky, spíš zde ukážu pár obrázků s odkazy na místa, kde se tyto vánoční dárky dají koupit. Kromě zde ukázaných tam naleznete i další modely.

hodinky skvělý vánoční dárek pro manžela
hodinky skvělý vánoční dárek pro manžela

Tyto hodinky, ale i jiné doporučuji koupit ZDE.
 

elegantní dárek pro manžela
elegantní dárek pro manžela

V době velkých mobilů, peněženek plných karet už ani mužům nestačí jen kapsy. I muž potřebuje svoji „kabelku“.

Tuto kapsu, ale i jiné doporučuji koupit ZDE.
 

peněženka je dobrým dárkem pro manžela
peněženka je dobrým dárkem pro manžela

Muži často chodí s polorozpadlou peněženkou. Jeden z důvodů je ten, že jsou na ní zvyklí a další ten, že je nenepadne, že vypadá strašně. Proto je dobrým počinem manželek, všímat si toho a sem tam mu novou peněženku darovat. Například k Vánocům 🙂 .

Tyto peneženku, ale i jiné doporučuji koupit ZDE.

Daruj manželovi k vánocům vůní

Určitě chcete, aby Váš muž krásně voněl. Nejen Vám, ale i jeho okolí. Vždyť kdo by chtěl mít doma smradlavého muže, nebo muže o které okolí říká, že smrdí. Často se říká, že vůně jsou ženskou záležitostí, ale ty doby jsou už dávno pryč. Ale někteří muži toto neví. Pokud je tomu tak i u vašeho mažela, pak možná nastal ten správný čas toto napravit. Darujte mu kvalitní mužnou vůni a naučte svého manžela vůni použivát. Pokud to nezačne dělat sám od sebe pravidelně, pak mu tu vůni občas pochvalte. Uvidíte, jak ji rád začne nosit.

Opět jsem pro Vás udělal výběr několika zajímavých vůní s odkazem, kde ji můžete koupit a přidávam i odkaz na podrobnou recenzi. Která Vám v rozhodování muže pomoci.

Bvlgari Man in Black

Bvlgari Man in Black
Bvlgari Man in Black

dominantní vůně: koření, rum, kůže, dřevo

Z počátku voní rum a koření, ve střední fázi se objeví aroma kůže, kosatce a tuberózy a na konci dominují fazole tonka. Man in Black voní kolem pěti hodin. Je to mužné a elegantní, i když se to podle složení nezdá. Podrobnou recenzi naleznete ZDE.

 

 

Tuto vůni doporučuji koupit ZDE.
 

Bottga Veneta Pour Homme

Bottega Veneta Pour Homme
Bottega Veneta Pour Homme

dominantní vůně: sibiřská borovice, kanadská jedle, kůže

Naprosto elegantní překrásná mužná vůně, která voní 4 hodiny mírnou intenzitou. Díky tomu neobtěžuje své okolí, ale to neznamená že by nevoněla. Je to moderní elegance, kterou ocení každý muž a každá žena v jeho blízkosti. Podrobnou recenzi si můžete přečíst ZDE.

Tuto vůni doporučuji koupit ZDE.
 

Acqua Di Gio Profumo

Armani Profumo
Armani Profumo

dominantní vůně: moŕské tóny, rozmarýn, šalvěj , kadidlo

Je to mužné, kořeněné. Voní příjemnou intenzitou přibližně 4-5 hodin. Tuto vůni na mě má manželka hodně obdivovala. Sám by jsem si ji pod přál pod stromeček. Podrobnou recenzi nalazenete ZDE.

Tuto vůni doporučuji koupit ZDE.
 

NÁŠ TIP: Vůně coby vánoční dárek nakupujte u renomovaných eshopů jako je Notino.cz (bývalé Parfums) , Parfemy.cz,Vivantis.cz atd… U těchto eshopů máte jistotu že koupíte originál a hlavně proti kamenným obchodům ušetříte desitky procent na ceně. Vím o čem píši. I když je v kamenné parfumérii sleva, tak je to dražší než v eshopech. Chápu, že je těžké nakoupit vůni bez toho, aby jste si ji očuchali, ale snad Vám pomohou recenze například na www.domluva.cz . Nemluvě o tom že vůně má nějaký progres a pokud se Vám líbí prvních pět minut na papírku v obchodě, tak tak vonět za deset minut klidně numusí, nebo vyprchá úplně. Samozřejmě pokud máte čas si vůni načuchat a chuť tak vyrazte do kamenných parfumérií.

manžel
manžel

Zážitek netradiční dárek pro manžela

Určitě znáte manželovy sny. A právě ty můžete manželovi splnit a nemusí to stát nějaké horentní peníze. Uvedu příklad, pokud váš manžel touží po tom řídit nějaké luxusní auto, tak mu jej hned nemusíte kupovat, i když by to bylo určitě krásné, ale je mi jasné, že pro většinu rodin je koupě luxusního auta nerealizovatelná z důvodů financí. Ale taková projížďka je možná.

Podívejte na auta které může řídit ZDE.
 

Nebo pokud o svém manželovi víte, že má rád adrenalin, pak mu můžete k Vánocům darovat tandemový seskok. Třeba zjístite, že si na hrdinu před Vámi jen hraje 🙂 .

Shválně se podívejte na možnosti ZDE.
 

Jsou i užitečné zážitky, které ocení celá rodina. Co takhle manželovi pod stromeček darovat školu smyku?

Školu smyku můžet koupit ZDE.
 

Další inspiraci naleznete:

Dárek pro manžela – další tipy na dárky pro manžela

Vánoční dárky pro muže – další tipy na vánoční dárky pro muže

Vánoční dárky pro muže 2017

blíží se vánoce
blíží se vánoce