Tipy na dárek pro muže který má vše

Tipy na dárek pro muže který má vše

Někteří muži mají „vše“. Krásnou rodinu, úspěšnou kariéru, skvělé přátele. A i tito muži mají narozeniny, vánoce a k těmto příležitostem dostávají dárky. Jenže vybrat dárek takovému muži je mnohem složitější, než v jiném případě. V jiných případech často kupujeme, něco po čem muž touží a třeba si to aktuálně nemůže, nebo nechce dovolit. Tak mu uděláte radost a darujete mu to po čem touží. Jenže úspěšný muž, pokud bereme v potaz i to, že  úspěch = peníze tak má vše po čem touží a to co nepotřebuje, to si nekupuje. Těmto mužům se pak těžko vybírají dárky, ale i tak je můžete některými dárky nadchnout.


Tipy na dárky pro úspěšné muže

Jedna z mála věci co většina úspěšných mužů nemá je čas. Úspěch bývá časem vykoupen. Takže i při přemýšlení nad dárkem můžete zapřemýšlet tímto směrem.

Tipy na dárky pro úspěšné muže
Tipy na dárky pro úspěšné muže

Darujte muži který má vše fotoknihu

Pokud jste blízko mužovy databáze fotek, ty Vám na paměťovou kartu nahraje jeho fotky a Ty můžete zpracovat do nějaké fotoknihy. Já třeba rád dělám knihy na Rajčeti. Je to snadné, jednoduché a knížky jsou super. To je přesně ten dárek, kterým muže překvapíte a potěšíte. Například když mu darujete knihu s jeho rodinou v čase atd… .

Nemusí to být ani mužovy fotky, třeba jste s ním trávili dovolenou a máte s ním fotky, nebo je to váš syn, otec. Ve všech případech můžete mít velké množství fotek, kterým to bude mnohem víc slušet na papíře. Než anonymně někde digitálně ve složce, nebo na mobilu. Tento dárek svou hodnotu neztratí. Mohou si to dovolit i děti, kteří chtějí udělat radost svým rodičům.

TIP: Pokud se rozhodnete pro tento dárek, tak s ním začněte s pořádným předstihem. Tvorba fotoknihy se většinou protáhne, musíte sehnat fotky, probrat fotky, popsat fotky, fotokniha se nějaký den vyrábí.

Zážitek skvělý dárek pro muže který má vše

Zážitky jsou další druh dárku, kterým uděláte muži který má vše velkou radost. Darujte mu tandemový seskok, nebo relaxaci v podobě pasení ovcí v Beskydech. Nebo jej pošlete do pivních lázní, aby zde nabyl baterky a parádně si odpočinul. Zážitků je mnoho a je jen na tom, aby jste vybrali ten pravý. Musíte dobře zvážit, zdali by se to muži líbilo. Ne všichni muži totiž milují adrenalin, výšky, klid. Zkrátka co muž to jiné choutky. Jen si dejte s výběrem takového typu dárku pozor na to, aby daná věc nebyla pro muže moc všední. Uvedu příklad. Když muž často lítá, tak nejspíš neocení vyhlídkový let. Pokud chodí s ženou do wellnessu, tak jej asi pivními lázněmi nepotěšíte, ani tím wellnessem. Sice mu uděláte radost, ale ten zážitek bude jen další v řadě a vy určitě chcete darovat muži dárek na který hned tak nezapomene.

 

Velký výběr různých zážitků naleznete ZDE.
 

Darujte muži který má vše dobrý parfém

Úspěšní muži většinou o sebe dbají, takže je možné, že muž nosí krásnou vůní. Ale jak už jsem zmínil ne vždy mají muži čas a kvalitní vůni je třeba vybrat, nebo se inspirovat. Proto určitě bude rád za nějaký skvělou novou vůni. Dobrý přehled těch nejlepších pánských vůní naleznete v tomto článku nejlepší pánský parfém.  A zde jsou tipy na ty jedny z nejlepších, které se jako dárek hodí.

Dior Homme Intense

Podrobná recenze

Dřevnato květinová vůně v které dominuje mužná levandule s kosatcem a dřevité tóny. Vůně úžasně voní skoro 10 hodin. Velmi dobře se nosí v zimě a na podzim. Kromě krásné vůně pro elegantní muže je bonus této vůně i značka. Muž bude vědět že od Vás dostáva kvalitu Dior je Dior.

Tuto vůni doporučuji koupit na Parfemy.cz mají ji ZDE.
 

parfém je dobrý dárek pro muže který má vše
parfém je dobrý dárek pro muže který má vše

Acqua Di Gio Profumo

Podrobná recenze

Další nádherná vůně pro muže. Tentokrát letní záležitost která voní aromaticky, po moři. Hlavní složky které ve vůni cítíte jsou mořské tóny, rozmarýn, šalvěj a kadidlo. Vůně voní 4-5 hodin krásnou vůní. Je to letní vůně, ale přitom elegantní, krásná.

Tuto vůni doporučuji koupit na Parfemy.cz mají ji ZDE.
 

parfém jako dárek pro muže který má vše
parfém jako dárek pro muže který má vše

 

Kde dál hledat inspiraci na dárky pro muže kteří mají vše?

Další inspiraci můžete najít například v článku Dárek pro muže který má vše . Nebo můžete začít hledat Váš dárek na úvodní stránce tohoto webu. Ten se totiž celý věnuje dárkům pro muže, takže je plný inspirace.