Zážitky jako dárek pro muže

Zážitky jako dárek pro muže

Lidé si darují zážitky od nepaměti. V minulosti šlo spíš o praktické zážitky, jako je například skvělá dovolená, nebo pobyt někde. Dnes si myslím, že pod pojmem zážitky se myslí spíš nějaký neopakovatelný zážitek na který obdarovaný muž hned tak nezapomene. Dovolené ty se opakují s roční pravidelnosti. Ale tandemově člověk skáče třeba jednou za život. Pojďme se tedy podívat na ty nejoblíbenější zážitkové dárky, které se v dnešní době mužům dávají.


 

Výhody a nevýhody zážitkových dárků

Než se podíváme na jednotlivé tipy, pak Vám doporučuji přečíst tuto úvahu. Zážitkové dárky jsou často pěkně drahé, ještě když si to přepočtete na dobu jednotlivého zážitku. Ale z osobní zkušenosti, ale i zkušenosti dalších Vám musím říct, že na dobře zvolený zážitek se nezapomíná. Takže se investice do zážitku oplatí. To že je věc dražší může být i výhoda, máte jistotu, že se hned tak na Váš dárek nezapomene. Já to s oblibou ukazuji na wellnessu. To je taky častým dárkem, jenže na wellness chodí lidé co jej mají poměrně často a je dosti možné, že i když muži darujete ten nejlepší wellness, tak bude někdy v budoucnu přebit. Něco jiného bude u pivních lázní. Proto si nemyslím, že například wellness je vhodným zážitkovým dárkem. Něco jiného může být pivní lázně s nějakým zajímavým programem. Tyto pobyty jsou trošku dražší a je dost pravděpodobné, že si jej muž sám od sebe nekoupí.

 

Vhodnost a nevhodnost zážitkového dárku

Ještě se podívejme na jednu drobnost. To co je neopakovatelným zážitkem a výzva pro jednoho, nemusí být pro druhého tím samým. Ne všichni muži milují adrenalin a výšky. Takže pokud jeden bude jásata nad tandemovým seskokem a bude se na něj těšit. Tak jiný muž může mít z toho noční můru a dokonce se může stát, že si ani neskočí. To aby jste vybrali ten správný dárek, je jen na Vásy vy muže pro kterého tento dárek sháníte znáte, já ne. Já Vám zde napíši jen tipy na nejoblíbenější dárky.

 

Tipy na zážitky pro muže

Adrenalinové zážitky

 

adrenalinové dárky pro muže
adrenalinové dárky pro muže

 

Už jsem to tu zmínil, jedním z nejoblíbenějších zážitkových dárků pro muže jsou ty adrenalinové. Pokud má muž rád adrenalin a nebojí se výšek, pak nejlepším zážitkem, který muži můžete darovat je tandemový seskok. Já jsem tento zážitek sice nedaroval muži, ale ženě, ale jak to probíhalo si můžete přečíst v této recenzi Tandemový seskok Kunovice. Koupit tento zážitek doporučuji ZDE..

 

Pokud o muži víte, že vzduchu a výškám tolik neholduje, ale víte že má rád auta a adrenalin, pak zvažte zdali by neocenil zážitek ve formě driftování. Ti kdo neví co je to driftování jsem připravil malou ukázku ve formě videa.

 

Nebo si o tom můžete přečíst na stránkách, které se driftování věnují. V kostce jde o pernamentní jízdu v kontrolovaném smyku. Zkrátka řídite auto a při tom jedete ve smyku. Myslím, že jde jak o adrenalinový zážitek, tak i o užitečný. Umět ovládata auto ve smyku je dovednost, která se hodí každému řidiči. Driftování doporučuji koupit ZDE..

 

Tím jsme se dostal k třetímu tipu na zážitkový dárek pro muže. A tím je škola smyku. Nejde o nějaký super adrenalinový zážitek, jako spíš praktický zážitek. Který ocení nejen obdarovaný muž, ale i všichni, které v budoucnu muž poveze. Adrenalinu a výzev si zde taky užije dostatek. Tento praktický zážitek můžete muži koupit ZDE..

 

Než opustím adrenalinové tipy tak se pojďme podívat ještě na jeden vodní adrenalinový sport. Co takhle muži darovat flyboarding. Že jste o tomto sportu ještě neslyšeli? Ani se nedivím, stále ještě jde o novinku, kterou zná jen pár lidí. Při flyboardingu se vznášíte nad vodní hladinou pomoci trysek, které chrlí vodu a vy vztlakem můžete létat jak super hrdina až do výšky 8-9 metrů. Chce to trochu umu. Borci kteří flyboarding ovládají s ním létají například takto.

Pokud si chcete o flyboardingu přečíst víc, pak Vám doporučuji stránky o flyboardingu. Koupit tento zážitek doporučuji ZDE..

Pohodové zážitky pro muže

Člověk nezapomíná nejen na adrenalinové zážitky, ale i na ty pohodové nevšední krásné zážitky. Pojďme se podívat na ty, které můžete muži darovat.

 

Pokud se muž nebojí výšek, pak jedním z největších hitů je let v balóně. Jde o pohodový zážitek, který se dává opravdu často a při mnoha příležitostech. Obvzlášť při kulatých narozeninách, nebo výročích. Sám jsem jej dostal od manželky k výročí svatby a jak to probíhalo si můžete přečíst ZDE. Koupit a darovat let v balóně můžete v různých variantách, všeobecně platí, čím levnější, tím Vás bude v balóně víc, ale z vlastní zkušenosti vím, že to nijak nevadí. My jsme si to užili i s 16 dalšími v koši. Let v balóně doporučuji koupit ZDE..

 

Dalším skvělým dárkem pro muže, hlavně ty starší jsou pivní lázně. Tento dárek obvzlášť oceni muži kteří mají rádi pivo a wellness. Kromě koupání v kádi v chmelových extraktech většinou muže čekají masáže, relax a pokud koupíte dražší variantu, tak jídlo a ubytování. U tohoto dárku doporučuji koupit pivní lázně pro dva. Ve dvou se totiž tato pohoda prožívá mnohem intenzivněji. Velký výběr pivních lázních naleznete ZDE.. Jak si tento dárek užili mí rodiče si můžete přečíst ZDE.

tipy na zážitky jako dárky pro mužetipy na zážitky jako dárky pro muže

Zážitkové dárky podle místa odkud muž je

V době eshopů už klasické dárky nemusíte nakupovat v tom či tamto obchodě, ale v pohodě si jej objednáte z internetu a dárek Vám bude doručen. Tak tomu je i u zážitkových dárků. V klidu se je objednáte na internetu. Poštou Vám příjde dárkové balení zážitku a vy jej jen darujete. Problém, ale může nastat s místem, kde samotný zážitek probíhá. Je mi jasné, že ostravák nepůjde tandemově skákat do Plzně a naopak. I když za nějakým silným zážitkem se oplatí cestovat i dál. Proto doporučuji kouknout na články s tipy na zážitkové dárky pro muže, podle místa z kterého muž je, nebo jeho okolí.